Beyoncé: "Nic bych neměnila"

13. dubna 2011 v 9:23

Beyoncé je se svým životem dokonale spokojená. Má všechno, po čem toužila, a nic by neměnila!

Přemýšlela jsi, jaké by to bylo, kdyby jsi nebyla zpěvačkou?
Ne, nad tím jsem nikdy neuvažovala. Miluji své fanoušky i svou práci. Doufám, že když už zpívat nebudu a lidé si zapnou mou hudbu, řeknou si, že to vážně stálo za to.
Jaký máš názor na soutěž SuperStar?
Je báječné, že jsou takovéto soutěže, které dávají mladým možnosti. Líbí se mi i to, že se tam jdou lidé jen tak zabavit, i když vědí, že nemají talent. Chcou dělat show. To je funny! Život si potřeba užívat!

Chodíváš často na párty?
Dokud jsem nebyla zpěvačka, chodila jsem na párty pořád. Vždycky se něco dělo. Někdy i každý den, víkendy byly samozřejmostí. S kariérou přišlo ale hodně práce a párty jsou pro mě opravdu zřítkavostí. Volný čas trávím s rodinou.
Ve svých písních bojuješ i za práva žen. Jakou to má odezvu?
Můj první singl, který byl vysloveně proti mužům byl "Single Ladies". Ale oblíbili si ho i muži a opravdu sklidil úspěch. Mezi nejnovějšími věcmi mám "Why Don´t You Love Me", snažila jsem se tam ze sebe udělat ženu, která je soběstačná a ani tak moc nepotřebuje muže. Také má úspěch. Doufám, že ty písně ovlivňují chování některých mužů i v reálném životě. Chlapy jsou někdy opravdu hnusní.
Co na to Jay-Z?
Podporuje mě v tom. Vždycky když mám nové texty, dám mu je přečíst. On je jeden z mála lidí, který mi skutečně řekne, co si myslí.
Co by jsi změnila na svém životě?
Nic. Je dokonalý. Přesně takový, jaký jsem ho chtěla mít. Jsem úspěšná, mám kolem sebe lidi, na kterých mi záleží a kteří mě mají opravdu rádi.
Za rozhovor moc děkuji DARELE! :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama