Solange Knowles (sestra)

13. dubna 2011 v 17:42
Celé jméno: Solange Piaget Knowles
Datum narození: 04.01.1954
Místo narození: Galveston, Texas, USA
Povolání: Herečka, zpěvačka, návrhářka

Solange Knowles, je mladší sestra Beyoncé, vystupující stejně jako její sestra pod svým křestním jménem Solange. Se zpěvem začínala už v raném věku a bývala členkou Destiny's Child, do podvědomí diváku se však dostala až v roce 2006, kdy si zahrála po boku Hayden Panettiere v úspěšném fimu Bravo Girl: Všechno nebo nic. Na svém účtě má solova alba: Solo Star, které vydala v roce 2003 a Sol-Angel and the Hadley St. Dreams vydané v roce 2008, které se dostalo na 9.místo v US Billboard 200 chart.

Mimo herectví a zpěvu se věnuje také navrhování a modelingu. Navrhla řadu dětských oblečení pro módní značku své matky Tiny a sestry Beyoncé - House of Deréon. Nyní se věnuje propagaci Baby Jamz, hip-hopových hraček pro předškoláky. K tomuto byla inspirována svým synem Julezem, který miluje Hip-Hop.

Solange se ve svých 17-letech provdala za sportovce Daniela Smitha, během plážového obřadu v únoru 2004. Oba dva se poznali na Vysoké škole. 18.října 2004 se narodil jejich první syn a synovec Beyoncé - Daniel Julez Smith. Jr. Knowles sice vyjádřil lítost, že Solange porodila svého syna v tak raném věku, ale zaroveň řekl, že Daniel je to největší požehnání. Po narození Juleze se přestěhovali do Moskvy, Idahoo, kde otec Juleze pokračoval ve studiu na Vysoké škole. V říjnu 2007 potvrdila Solange, že ona a Daniel se rozvedli a přestěhovala se do Hollywoodu v Kalifonii, kde začla se svým synkem nový život.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama