Květen 2011

Berlín

27. května 2011 v 18:40 | Lussi
Díky výhře v soutěži "Otevřené dveře do EU" jedu na výměnný pobyt do Berlína, blog tedy bude na týden pozastaven. Jinak předem se chci také omluvit, že to možná potrvá pár dní navíc, nevím totiž jak to budu zvládat ve škole, jelikož v tu dobu máme psát samé závěrečky - otrava. Takže se tu mějte :D xoxo Lussi (Chezz)


Nový singl "1+1"

26. května 2011 v 15:06 | Lussi

Beyoncé performs medley and 1+1 on American Idol

26. května 2011 v 6:56 | Lussi
Beyoncé vystoupila na American Idol se svým hitem 'Crazy in a love' a později představila novou píseň '1+1'.

'4' Album Promo

26. května 2011 v 6:48
Objevily se dvě nové promofotky, první k albu '4' a druhá k novému songu '1+1', který Beyoncé představila na American Idol.

Tracklist alba '4'

25. května 2011 v 22:29
Oficiální stránka Beyoncé je nyní online i pro české fanoušky!

1. 1+1
2. I Care
3. I Miss You
4. Best Thing I Never Had
5. Party (Feat. Andre 3000)
6. Rather Die Young
7. Start Over
8. Love On Top
9. Countdown
‎10. End Of Time
11. I Was Here
12. Run The World (Girls)

Beyoncé získala "Cenu Tisíciletí"

24. května 2011 v 8:03 | Lussi |  Articles
Panování Beyoncé je silnější než kdy předtím - to bylo jasné na dnešním předávání cen Billboard Music Awards na ABC, kde hvězda získala Billboard cenu tisíciletí (Millenium Award) a poprvé živě představila v televizi svůj nový singl "Run The World (Girls)".

Pár blízkých příbuzných Beyoncé, slavní přátelé a spolupracovníci - včetně první dámy Michelle Obama, Lady GaGa, The Dream, U2 Bono, Baby Face, Stevie Wonder, sestra Solange a její syn Daniel "Juelz" Smith, Barbra Streisand, rodiče Matthew a Tina Knowles - se zůčastnili Billboard prezentace s natočeným záznamem osobní zprávy o úspěchu zpěvačky a dopadu. Lady GaGa, která spolupracovala s Beyoncé na hitech jako Videophone či Telephone, shrnula to nejlepší do jediné věty: "You presents the dream".

Po show předala Beyoncé její matka Tina Knowles společně s Julezem Billboard cenu tisíciletí, ten sám vzkázal ve videu "I love you Beyoncé". Zpěvačka ve své řeči poděkovala svým rodičům, kolegyním z Destiny's Child Kelly Rowland a Michelle Williams, dokonce i bývalým členkám LaTavia Roberson a LaToya Luckett.

Beyoncé zakončila svůj proslov větou: "I love me some Jay-Z!", rapová hvězda se usmála a přikývla, kolektivní "aw" bylo slyšet v "Grand Arena" v MGM Las Vegas a na sociálních sítí.

článek: TheHollywoodGossip.com


Twitter (Billboard Music Awards 2011)

23. května 2011 v 22:40 | Lussi
Spousta celebrit reagovalo ohledně triumfu Beyoncé na Billboard Music Awards 2011. Myslím, že tweety není potřeba překládat :) některé se ani nedají

Pink: Beyonce just KILLED it at the Billboard awards. So original, so rad. Me and @hartluck loved it.

Rihanna: Congrats to Beyonce on a #MAJAH award and tribute #1LOVE #diditonem #brrrap #fancy #fashion #Rah #STAN #stadiumstatus #Werk #RihannaNavy

Missy Elliott: BEYONCE go awwf! Wow!!! All i can say! BEYONCE a True Entertainer!! U Deserve the Sucess! Such a Hard Worker!

Trey Songz: Congrats to B! She the illest.

Sean Garrett: Congrats B well deserved!!