Beyoncé oznámila, že je těhotná a pochlubila se svým bříškem

10. září 2011 v 13:14 | Lussi | Team Bee

Výroční předávání cen MTV Video Music Awards je každoročně velkou událostí. Letos se ale víc než o vítězích mluví o zpěvačce Beyoncé a jejím velkém prohlášení...

V neděli 28. srpna proběhlo v Nokia Theatre v Los Angeles výroční předávání cen MTV Video Music Awards za rok 2011. Největší pozornost si vysloužila populární zpěvačka Beyoncé, která v průběhu večera vystoupila s písní Love On Top a navrch oznámila, že je těhotná. "Chci, abyste cítili tu lásku, která teď ve mně roste," řekla doslova a pochlubila se svým bříškem. V médiích se zprávy o těhotenství Beyoncé objevují s železnou pravidelností už několik let. Pokaždé šlo ale jen o pouhé spekulace.
Zkraje letošního roku se zpěvačka svěřila v rozhovoru pro CNN, že je podle ní třicet let ideální věk pro založení rodiny. Mimochodem, třicítku Beyoncé oslaví už za pár dnů - v neděli 4. září. Tatínkem dítěte je samo sebou zpěvaččin manžel Jay-Z, se kterým randí od roku 2002. Vzali se 4. dubna 2008 v New York City.

Pro zajímavost:

Z předávání cen MTV Video Music Awards za rok 2011 si Beyoncé odnesla cenu za videoklip s nejlepší choreografií - Beyoncé (Run the World (Girls).
 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama