Beyoncé potvrdila své těhotenství na VMA 2011

10. září 2011 v 13:14 | Lussi | Team Bee
Po vystoupení na VMA 2011 si Beyoncé Knowles rozepnula svou třpytivou bundu a hladila si břicho - takhle světu oznámila své těhotenství. Kamera poté v publiku zabrala Jay-Z a Kanye Westa a jejich jubilentní radostnou reakci. Beyoncé se s Jay-Z oženila před třemi lety a tehdy tvrdila, že plánuje mít dítě až ve třiceti, a B oslaví třicet let již na začátku příštího měsíce.

V červnu zpěvačka řekla CNN v pořadu Pierse Morgana, že by chtěla otěhotnět: "Cítím se jako žena. Mám pocit, že si jsem moc dobře vědoma toho, kdo jsem. Cítím se skvělě a mám pocit, že 30 je ideální věk [založit rodinu], protože jste dostatečně zralý na to, aby jste věděli kdo jste a máte své hranice a své normy, taky slušný" - "ale vy jste dost mladá na to být mladou ženou" - "Jsem, tak moc se na to těším".

Zpěvačka dodala: "Vždycky jsem si říkala, že budu mít dítě ve 30, ale taky, že ve 30 půjdu do důchodu... Jen Bůh ví."

"Jay a já jsem si řekli, že chceme být známí svou hudbou, ne vztahy a skandály. Ale on je úžasný. Určitě to bylo velmi přirozené přátelství a spojení s ním. Jsme spolu velmi dlouhou dobu a já jsem velmi šťastná. Láska je zakladem všeho, co dělám. Moje hudba je inspirována láskou - od mé rodiny, mého manžela, mé sestry."

Ani slovo o tom, kdy se dítě narodí.
 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama