Historky z VMA 11

10. září 2011 v 13:12 | Lussi | Team Bee |  Interesting
Zde je několik historek ze zákulisí Video Music Awards 2011:

Jay-Z, který seděl hned vedle své manželky s Beyoncé flirtoval, když ho v zákulisí mihla při vstupu na pódiu zakřičel na ni: "Mmm kdo je ta sexy žena, která právě jde?", to bylo tak roztomilé. Opravdu se o ní staral, pořád se ptal jak se cítí a pomáhal ji při chození.

Kanye West byl jako strýc velmi hrdý! Jay-Z a Kanye West byli po celou dobu VMA na vrcholu mega radosti.

Lady GaGa také často navštěvovala Beyoncé v její šatně. Šla ji pozdravit a poté ji hladila břicho. Celou dobu se však tvářila jako Jo Calderone, ochranka ji dokonce prvně zakázala vstup do šatny, protože si myslela, že je to nějaký muž.

Beyoncé na červeném koberci prvně pózovala fotografům a poté řekla: "mám pro vás překvapení" a ukázala své rýsující se těhotenské bříško.

Když se Beyoncé po svém vystoupení vrátila do šatny, čekala ji tam "menší" oslava plná objetí a přání od její rodiny a přátel, kde nesměli chybět ani členky Destiny's Child. Když se Jay-Z vrátil ze šatny do chodby řekl: "to byla rušná noc, mírně řečeno".

Beyoncé také překonala na Twitter rekord. Za nedělní večer obdržela přes 280.000 tweetů a dokonce obdržela přes 8.000 tweetů za minutu v USA, samozřejmě všechny se týkali jejího těhotenství.

V pondělí se také objevila na titulce novin "New York Post" s jednoduchým titulem "Beyoncé je těhotná".

Kanye West pro OK Magazine řekl, že je velmi nadšen a cítí jakoby to dítě bylo jeho syn, jelikož je s jedním z nejslavnějších párů nejlepší přítel již několik let. Také řekl, že dítě bude sponzorovat a bude to velká čest.
 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama