"4" je jedním z nejlepších alb roku 2011

9. prosince 2011 v 14:31 | Lussi | Team Bee |  Awards
Jelikož se blíží konec roku spousta časopisů a webů se chystá k vyhodnocení toho nejlepšího z hudební branže za rok 2011 a tak už má Beyoncé a album 4 na kontě několik kladných reakcí:

Beyoncé je nejstylovější těhotná celebrita: Podle průzkumu deníku Daily Mail, kteří se ptali lidí na nejstylovější těhotnou celebritu je právě Beyoncé ta, kterou by se nechali lidé nejvíce inspirovat.

Časopis Rolling Stones nazval album "4" jedním z nejlepších alb roku 2011: "Od neukázněné hip-hop ódy na lásku Countdown, k sladkému retrosoulu Love on top až k futuristickému beatu Run The World".

Časopis Rolling Stones nominoval Countdown nejlepším singlem roku: "Píseň o vítězné lásce a to vše v šílené omáčce: bicí kapela, odpočítávání zpívající sbor, trubky a podivný refrén Boof-Boof!"

NPR uvádí album "4" jako jedno z nejlepších alb roku 2011: "Žádné popové album tohoto roku nebylo tolik zábavné a sebevědomé jako toto".

MSN.co.uk vybralo album "4" jako jedno z nejoblíbenějších alb roku 2011: "Už při prvním poslechu jsme si byli jisti, že toto bude jedno z nejoblíbenějších alb tohoto roku. Zralejší zvuk, než ten na který jsme byli u Beyoncé zvyklí".
 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama