Věštkyně Jesse Bravo: Jen pár dní do porodu

7. ledna 2012 v 23:21 | Lussi | Team Bee
Krásný příklad toho, jak vlezlá média dokážou být :))

S dítětem na cestě už víme, že rok 2012 bude pro Beyoncé rokem obrovských změn, ale kdy přesně její nový život začne a jaký dopad bude mít mateřství na její kariéru je předmětem mnoha spekulací. Zpěvačka skoro nemluví o příchodu svého dítěte s manželem Jay-Z, a tak MTV News vyhledal New Yorského experta v oboru - věštkyni Jesse Bravo, aby zjistila co přinese budoucnost pro královnu B.

"Mám pocit, že 2012 bude velmi, velmi vzrušující" řekla Bravo MTV News. "Datum porodu dávám na 8.ledna až 14.ledna, kdy porodí svého prvního syna".

Podívejte se do svého kalendáře, pokud má Jesse Bravo pravdu, jsme jen pár dní od jejího porodu. Bravo také věří, že Beyoncé bude mít chlapečka, takže odporuje slovům Kelly Rowland, přítelkyně Beyoncé a bývalé členky Destiny's Child, která v listopadu na červeném koberci novinářům nechtěně prozradila pohlaví dítětě: "Vůbec netuším, co Beyoncé pro miminko koupím, protože Jay jí dá všechno, co jí na očích uvidí. Určitě nebude rozmazlená, věřím, že se o ni budou moc dobře starat."

"Z toho co jsem slyšela, vím, že jméno jejího prvního dítětě bude začínat na J. Myslím, že to bude jako Jaylin nebo něco takového, co se hodí k jejímu manželovi." Bravo vidí také nižší profil života v budoucnosti Beyoncé: "To dítě ji trochu zpomalí," ale klidný život je něco co se bude workoholické hvězdě líbit, protože: "když se dostanu do její energie, ona bude opravdu velká matka, protože ona chce být mámou."Bravo také řekla, že Beyoncé není moc nervózní z těch velkých změn, které přijdou: "Ona je tak nadšená a stává se mámou a taky se bojí, protože neví jak být mámou."

 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Komentáře

1 leannrimes | Web | 7. ledna 2012 v 23:44 | Reagovat

Jo jo, ona umí i vyvěštit jméno :D No uvidíme, jak to nakonec dopadne :)

2 Julli | Web | 9. ledna 2012 v 22:14 | Reagovat

No hlavně to, že bude mít chlapce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama