Duben 2012

Blue Ivy Carter

29. dubna 2012 v 10:11 | Lussi | BeyHive |  Family & Friends

Blue Ivy Carter je první potomek Beyoncé a Jay-Z. Narodila se v sobotu 7.ledna 2012 v nemocnici Lenox Hill v New Yorku. Na svět přišla přirozenou cestou a vážila 7 liber (3,1 kg). Při jejím narození panovala přísná bezpečnostní pravidla, rodiče nechali na jejich patře přelepit bezpečnostní kamery lepící páskou a personál nesměl používat mobilní telefony, zamezili tak získání soukromých snímků jejich dcery. Blue Ivy chrání před blesky fotografů jak jen to jde, neexistují proto žádné fotky než tyto, které uveřejnili pro fanoušky na adrese HelloBlueIvyCarter.tumblr.com, nechtějí totiž jakkoliv vydělávat na své dceři. Na důkaz velké lásky hned po porodu Blue Ivy, zveřejnil Jay-Z song s názvem "Glory", kde si střihnul duet se svou dcerkou, nahrál si její pláč při porodu a Blue se tak stala historicky nejmladší interpretem v hitparádě Billboard. V písni také prozradil, že Beyoncé již předtím čekala dítě o které bohužel přišla, proto je pro ně Blue Ivy tak velkým požehnáním.

Beyoncé měsíc po porodu: těhotenská kila jsou pryč, křivky zůstaly

29. dubna 2012 v 9:53 | Lussi | BeyHive |  Articles


Třicetiletá zpěvačka Beyoncé se v lednu stala matkou a už měsíc po porodu předvedla svoji postavu. Její ženské křivky se zvýraznily, ale po kilech navíc není ani stopy.

Zpěvačka se ukázala na vystoupení svého manžela, dvaačtyřicetiletého Jay-Z v Carnegie Hall. Předvedla se v červených šatech, které zvýraznily její postavu a odhalily, že Beyoncé je jen měsíc po porodu dcery Blue Ivy ve skvělé formě.

Postava Beyoncé byla ostře sledována i během těhotenství a dokonce se spekulovalo, že zpěvačka si vycpává břicho. Beyoncé to ale odmítla.

Její pozadí se však dočkalo ocenění a australští vědci, kteří našli nový druh mouchy s výrazným zadečkem, ji pojmenovali podle Beyoncé.

Na americké univerzitě se zase bude o zpěvačce učit. Studenti oboru Ženská a genderová studia na Rutgers University v New Jersey budou mít letos v jarním semestru jako první možnost zapsat si kurz Politizace Beyoncé.

"Hudba a kariéra této umělkyně se používá jako čočka pro zkoumání americké rasy, genderu a sexuální politiky. Témata kurzu obsahují míru zpěvaččiny kontroly nad vlastní estetikou, zda její často polonahé tělo je oprávněné nebo stereotypní, její sexuálně dráždivá vystoupení jako alter ego Sasha Fierce," uvedl v anotaci kurzu doktor Kevin Allred.
Spolu s Beyoncé se budou rozebírat v kurzu také vlivy dalších zpěvaček a umělkyň, Billie Holiday, Niny Simone, Lady Gaga, Adele a Amy Winehouse.

revue.idnes.cz (11.02.12)

Beyoncé ukázala dceru Blue Ivy, má už i svou obchodní značku.

29. dubna 2012 v 9:48 | Lussi | BeyHive |  Articles

Třicetiletá zpěvačka Beyoncé a její manžel rapper Jay-Z zveřejnili první fotky dcery Blue Ivy. Ta se narodila 7. ledna a rodiče už požádali o zaregistrování jejího jména jako obchodní značky.

Očekávané první fotografie malé holčičky manželé neprodali některému z lukrativních magazínů, který by nabídl nejvyšší částku, ale podělili se s nimi na sociální síti Tumblr.

"Vítejte a sdílejte s námi naši radost. Děkujeme, že respektujete naše soukromí v tomto krásném období našich životů," uvedla rodina na webu, kde zveřejnila pět snímků malé Blue Ivy samotné a s rodiči.

Z malé holčičky je už teď hvězda. Jen dva dny po jejím narození složil Jay-Z píseň Glory, v níž je slyšet také její pláč. Mezi fanoušky se nahrávka stala hitem.

Rodiče především nestojí o to, aby někdo cizí vydělával na jejich dcerce. Proto si jméno Blue Ivy nechali registrovat jako ochrannou známku, aby ji nemohl používat nikdo jiný k jakýmkoli obchodním účelům.

Americký patentový a obchodní úřad prý už odmítl dvě žádosti o registraci jména Blue Ivy jako obchodní značky. Módní návrhář Joseph Mbeh zažádal o ochrannou známku na obchodní značku Blue Ivy Carter NYC už 11. ledna letošního roku, jen čtyři dny poté, co Beyoncé porodila. Mbeh chtěl pod značkou prodávat oblečení pro děti. Druhý pokus o registraci značky Blue Ivy Carter Glory IV pro řadu parfémů učinil 20. ledna. Opět byl odmítnut.


revue.idnes.cz (11.02.12)

Beyoncé porodila holčičku, jmenuje se Blue Ivy

29. dubna 2012 v 9:42 | Lussi | BeyHive |  Articles

Beyoncé Knowles porodila v sobotu 7. ledna svého prvorozeného potomka. Dcera přišla na svět o týden později ve srovnání se zvěstmi šířenými na internetu. Jay-Z byl se svou ženou u porodu. O jméně se nejdříve spekulovalo. Média tvrdila, že se holčička jmenuje Ivy Blue, reportér E! Ken Baker však od přátel rodičů dostal potvrzení, že se dcera hvězdného páru jmenuje skutečně Blue Ivy. Přiřadila se tak k dětem, jejichž rodiče zvolili netradiční jméno. Mezi nimi je například dcera Gwyneth Paltrow Apple.

Zpěvačka rodila v newyorské nemocnici Lenox Hill Hospital, kde si rezervovala celé patro. Rodiče se údajně snažili zabránit úniku fotografií tím, že bezpečnostní kamery v nemocnici byly zalepeny páskou a personál požádali, aby nepoužíval mobilní telefony.

Kamarádka zpěvačky Gwyneth Paltrowová hned v neděli ráno pogratulovala novým rodičům na sociální síti. "Vítej na světě Blue! Milujeme tě," napsala na Twitteru herečka.

Ke gratulantům se přidala také zpěvačka Rihanna. "Vítej na světě, princezno Carterová! S láskou teta Rih," píše zpěvačka.
Samozřejmě nechybělo ani přání od skutečné tety Solange Knowlesové. "Nejkrásnější dívka na světě," napsala na Twitteru.

revue.idnes.cz (8.1.12)

Beyoncé ukázala rostoucí bříško v bikinách a průsvitném hábitu

29. dubna 2012 v 9:36 | Lussi | BeyHive |  Articles


Zpěvačka Beyoncé (30) o víkendu vyvrátila veškeré pochybnosti o pravosti jejího těhotenství, jak nedávno informovala média po celém světě. Spolu s manželem a rodinou strávila odpoledne na luxusní jachtě u pobřeží floridského Miami. Zpěvačka na sobě měla jen modré bikiny a lehké průsvitné šaty ve stejné barvě, pod nimiž se rýsovalo její rostoucí bříško.


Nastávající maminka, která je nyní v šestém měsíci těhotenství, vypadala šťastně a stále se usmívala. Šampaňského, které popíjela její sestra Solange a manžel Jay-Z, se Beyoncé samozřejmě ani nedotkla a raději si hrála se svým synovcem Danielem nebo si četla časopis.

Bývalá frontmanka skupiny Destiny's Child před měsícem čelila nařčení, že její těhotenství není pravdivé a ona si dítě nechává odnosit náhradní matkou. Spekulace se vyrojily poté, co se zpěvačce podivně srolovalo bříško v úzkých šatech během usedání do křesla v talk show Sunday Night na australské televizi Channel 7.

super.cz


Rodiče zpěvačky Beyoncé se rozvedli

29. dubna 2012 v 9:29 | Lussi | BeyHive |  Articles


Vypadalo to, že rodina oblíbené zpěvačky Beyoncé (30), je základem jejího neutuchajícího štěstí a dobré pohody, ale opak byl pravdou. Známá umělkyně musela své chmury řádně skrývat. Její rodiče Mathew a Tina Knowles se totiž v listopadu rozvedli.

Rodiče známé hudební divy učinili zásadní životní rozhodnutí. Jejich manželství bylo prý plné konfliktů, a proto se jej rozhodli ukončit. Učinili tak před měsícem u soudu v Texasu.

Známá hudební diva, která čeká svého prvního potomka, je prý z rozvodu svých rodičů, kteří se zasnoubili v roce 1980, smutná, ale jejich rozhodnutí respektuje.

super.cz (21.12.11)


Beyoncé na dovolené v Chorvatsku ukázala rostoucí bříško

29. dubna 2012 v 9:21 | Lussi | BeyHive |  Articles

Zpěvačka Beyoncé a její manžel rapper Jay-Z se vydali na dovolenou do Chorvatska. Už při potvrzení svého těhotenství na MTV Video Music Awards Beyoncé vystavovala na odiv rostoucí bříško a teď se s ním pochlubila znovu.

Třicetiletá zpěvačka si poslední dobou užívá. Nejdřív byla s manželem v Itálii, kde slavila 30. narozeniny a 3. výročí svatby, pak si odskočili do Chorvatska. Na ostrově Hvar se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem.

Zpěvačce k narozeninám, ještě v Itálii, popřála také herečka Gwyneth Paltrowová. Beyoncé si prý nedokáže představit svět bez kamarádek a jiných žen. Životně důležité jsou totiž pro ni babince, kdy se ženy sejdou bez mužů a dětí a plkají celé hodiny o svých životech a problémech.

"Miluji, když můžu poslouchat problémy jiných lidí. Je to jako svatyně pro ženy. Pro mě je strašidelná představa, že jsou ženy, které si nikdy nevyrazí jen se ženami. To mě trochu děsí, proč tomu tak je?" řekla zpěvačka v rozhovoru pro britské vydání magazínu Harper's Bazaar.

Beyoncé je ve čtvrtém měsíci těhotenství a s manželem čekají své první dítě. Zpěvačka si vzala rappera Jaye-Z 4. září 2008 v New Yorku a jejich svazek patří k nejúspěšnějším ve světě showbyznysu.

revue.idnes.cz (8.9.11)

Zpěvačka Beyoncé Knowles je těhotná, poprvé ukázala těhotenské bříško

29. dubna 2012 v 9:15 | Lussi | BeyHive |  Articles


Z noci na dnešek se v divadle Nokia Theatre v Los Angeles konalo slavnostní předávání MTV Video Music Awards. Kromě cen byla největším překvapením večera zpěvačkaa Beyoncé(30), která vystoupila se svým hitem Love On Top. Po dozpívání si pohladila bříško a prozradila, že s manželem Jay-Z čekají prvního potomka.

Beyoncé se nechala nafotit během galavečera předávání cen v Los Angeles v nádherných oranžových šatech, v nichž objímá rostoucí bříško. U snímku napsala: "Mám překvapení!" Zpěvaččin mluvčí pak už jen potvrzoval: "Jsem šťastný, že můžu potvrdit, že je to pravda."

Beyoncé, která je často zařazována mezi nejpřitažlivější ženy světa se za rappera provdala v roce 2008 v New Yorku. Svatba byla soukromá a páru se ji podařilo utajit. Zpěvačka dlouho po dítěti toužila a teď se jí její sen splnil.super.cz (29.08.11)


Jay-Z ft. Blue Ivy Carter - Glory

27. dubna 2012 v 10:30 | Lussi | BeyHive |  Interesting
Blue Ivy Carter, ještě neumí ani mluvit a už má svůj vlastní song. Postaral se o to Jay-Z, který několik hodin po porodu nahrál pláč své dcery do songu Glory a zveřejnil jej na své oficiální stránky jako Jay-Z feat. B.I.C - Glory. Tento song prozrazuje mnoho nejen o jeho lásce ke své dceři, ale v písni se dozvídáme to, že Beyoncé byla již dříve těhotná, ale v začátcích těhotenství o své miminko přišla, a proto je pro ně Blue velkým požehnáním. Blue můžete slyšet ke konci od 3:20

"Ten nejúžasnější pocit, který jsem cítil, slova nemohou popsat co doopravdy cítím, já namaloval modré nebe, mým největším výtvorem jsi byla ty"…

Životopis

27. dubna 2012 v 10:24 | Lussi | BeyHive

DĚTSTVÍ

Beyoncé Giselle Knowles se narodila 4.září 1981 v Houstonu (Texas, USA) americkému podnikateli a hudebnímu manažerovi Matthew Knowles a módní návrhářce Celestine Ann Beyince, dnes známou pod jménem Tina Knowles. Beyoncé je starší ze dvou dcer, 24.června 1986 se jí narodila sestra Solange Piaget Knowles, která se dnes také pohybuje v hudební a herecké branži. Beyoncé už jako maličká oplývala pohybovým a pěveckým talentem. Od sedmi let navštěvovala taneční školu a zpívala v kostelním sboru. Její taneční instruktor jí přihlašoval do různých soutěží, a tak Beyoncé zvítězila ve více než třiceti regionálních tanečních nebo pěveckých soutěží po celé Americe.

SOUKROMÍ

Osudová láska, tak se dá hovořit o vztahu Beyoncé a rapera Jay-Z. Potkali se poprvé v roce 2002 a jejich vztah byl vždy zakládán na soukromí, žádná veřejná propagace. 04.dubna 2008 si po 5 letech řekli své "Ano" během romantického soukromého obřadu v jejich apartmá v New Yorku. 28.srpna 2011 oznámila Beyoncé na červeném koberci při předávání cen Video Music Awards, že společně s Jay-Z čekají svého prvního potomka. Bříško ukázala v závěru vystoupení s písní Love on Top. Zpráva o jejím těhotenství trhla rekord počtu zaslaných tweetu za sekundu. MTV potvrdilo, že oznámení těhotenství Beyoncé na podiu trhlo rekord sledovanosti v historii MTV, tento záznam shlédlo přes 12,4 milionů diváků. Navíc data z Google Insights ukázala, že lidé v termínu od 29.srpna 2011 do 04.září 2011 hledali nejvíce pod dvojslovím "Beyoncé pregnant". V říjnu 2011 čelila Beyoncé ošklivému nařčení, že své těhotenství pouze předstírá. Tuto zprávu zcela vyvrátila až v listopadu 2011, kdy ukázala své šestiměsíční bříško v plavkách na jachtě v Miami. Miminko mělo přijít na svět v únoru 2012, 7.ledna 2012 však světěm obletěla zpráva, že Beyoncé předčasně porodila a tak přišla na svět malá Blue Ivy Carter. Jen pár dní na to svět vyslyšel píseň, kterou napsal hrdý otec pro svou dceru s názvem "Glory feat. Blue Ivy Carter". Malá Blue přispěla do písně svým pláčem, který si tatínek Jay-Z nahrál hned po porodu a tak má na kontě svůj první rekord - stala se nejmladším interpretem v hitparádě Billboard. Píseň však vynesla i stinnou stránku, prozradila, že Beyoncé již kdysi byla těhotná a potratila, proto je Blue pro ně tak velkým darem.

DESTINY'S CHILD

Společně s kamarádkami Kelly Rowland, LaTavia Roberson a LeToya Luckett rozhodly založit si vlastní skupinu se kterou vystupovali na místních zábavách. Jako skupina "Girls Tyme" se přihlásily do soutěže hledačů talentů, kde ale dívky neuspěly. I přes velké zklamání zpozoroval otec Beyoncé jejich velké zapálení a talent a rozhodl se odejít z práce. Společně s otcem Kelly Rowland se rozhodli dostat dívky na pěvecký vrchol sami. V roce 1998 je představili jako Destiny's Child - dívky, které dostaly Ameriku jejich hitem "No, No, No Part 2″. Vydaly album, které neslo stejný název jako jejich seskupení. Na albu spolupracovali s Wyclefem Jeanem a Jermainem Duprim. Na albu se nachází i úspěšné singly "Say My Name" a "Bills, Bills, Bills". O rok později v roce 1999 vydaly druhé album pojmenované "The Writing's on the Wall", se kterým se dostaly na páté místo amerického žebříčku. Alba se prodalo přes 13 milionů kopií a skupina za něj dostala šest nominací na cenu Grammy, přičemž dvě proměnily v samotné ceny. Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost, a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williams a Farrah Franklin. Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklin po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Album "Survivor" navázalo na úspěch a písně, které z něj vzešly, dobyly vrchol hitparády Billboard Hot 100. Destiny's Child si za album "Survivor" odnesly i jednu cenu Grammy. Jelikož většinu písniček skládala Beyoncé, v roce 2001 byla tak oceněna cenou za nejlepší skladatelku roku. Stala se tak první afroameričankou, které se to povedlo a teprve druhou ženou, která toto ocenění získala. V následujících třech letech působily členky Destiny's Child sólově. Vrátili se až v listopadu 2004, kdy vydali své poslední album s názvem "Destiny Fulfilled".

SÓLOVÁ KARIÉRA

Během podzimu 2002 se objevila Beyoncé na úspěšné nahrávace rappera Jay-Z - "03 Bonnie & Clyde" a na jaře 2003 nazpívala duet s Lutherem Vandrossem. Poté se rozhodla natočit své sólové album, se kterým ji pomáhal její životní partner Jay-Z. Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr.

"DANGEROUSLY IN LOVE"

Tentýž rok představila již zmiňované první sólové album "Dangerously in love". Album se ihned dostalo na první místo prodejnosti v USA a jen za první týden se jej prodalo více než 317 000 kopií. První singl z desky, píseň "Crazy in Love", na které se objevuje i Jay-Z se stal úspěšným na celém světě. Dobyl snad všechny možné hitparády a jen v USA strávil na prvním místě neskutečných osm týdnů. Alba se jen v USA prodalo přes 4 miliony kusů a celosvětově kolem 11 milionů. Beyoncé se navíc stala teprve třetím umělcem, který dobyl albovou hitparádu ve stejnou chvíli v Americe i ve Velké Británii. Druhý singl z desky "Baby Boy" byl neméně úspěšný než ten první. S písní tentokrát vypomohl Sean Paul a dokonce společnými silami překonali osmitýdenní vedení "Crazy in Love" o jeden týden. Při udělování cen Grammy za rok 2004 si odnesla hned pět gramofónků a získávala ocenění na všech možných hudebních frontách, včetně označení za nejlepšího mezinárodního umělce. V prosinci 2005 vydala píseň "Check on It" společně s rapperem Slim Thugem. Píseň se objevila na soundtracku k filmu Růžový partner. V roce 2006 při udělování cen Grammy získala další z cen, tentokrát za duet se Steviem Wonderem.

"B'DAY"

Druhé sólové album vyšlo 4. září 2006, přesně v den jejích narozenin. Album se opět ihned usadilo na prvním místě prodejního žebříčku a v prvním týdnu se jej prodalo přes 541 000 kusů. Zajímavé také bylo tím, že na každou píseň byl videoklip, tudíž velké proslavení. Prvním singlem se stala píseň "Deja Vu", s kterou jí opět pomohl Jay-Z. Druhý singl "Ring the Alarm" zaznamenal také úspěch. Píseň se v první týden prodeje dostala na dvanácté místo, ale nejvyšší umístění nakonec zaznamenala jen o dvě příčky výše. Nejúspěšnějším singlem se stal až ten třetí v pořadí - "Irreplaceable". Vydržel na čísle jedna Billboard Hot 100 celých deset týdnů. 6. prosince 2006 získala pět nominací na Grammy, z nichž proměnila ve vítězství jednu, v kategorii Nejlepší R&B album. Na konci února vydala duet Beautiful Liar společně se Shakirou. Píseň úspěšně zaútočila na hitparádové žebříčky.

"I AM… SASHA FIERCE"

V roce 2008 vydala dvojalbum "I Am… Sasha Fierce". Alba se v prvním týdnu prodalo přes 482 000 kusů. Na prvním CD I Am… najdeme převážně balady. Druhé CD Sasha Fierce obsahuje rychlé songy. Sasha Fierce je její alter ego. Velmi úspěšnými singly z alba jsou písně "If I Were a Boy", "Single Ladies (Put a Ring on It)", "Halo" a "Sweet Dreams", další úspěchy zaznamenaly písně "Diva" a "Ego". Alba se v Americe prodalo přes 2,9 miliony kusů a celosvětově přes 8 milionů. V roce 2008 tak byla podle časopisu Forbes označena za jednu z nejvydělávanějších celebrit současnosti. Za prodej oblečení v rámci módní značky House of Deréon, prodej singlů, alb, filmů a turné si vydělala přes 152 milionů KČ. V prosinci roku 2008 si zahrála ve snímku Cadillac Record jako bluesová zpěvačka Etta James. Od James zahrála klasický hit "At Last" na Inaguračním plesu Baracka Obamy a jeho manželky Michelle Obama jako první společný tanec prezidenta a první dámy 20.ledna 2009. Na podporu alba I am.. Sasha Fierce vyrazila Beyoncé na celosvětové turné v březnu 2009. Beyoncé si za 97 odehraných koncertů po celém světě, které zahrnovaly i koncert v Praze vydělala skoro 2 miliary KČ. V roce 2009 si zahrála svou další úspěšnou roli ve filmu Posedlá. Film během svého prvního dne vydělal přes 210 milionů KČ a za týden skončil na čísle 541 milionů KČ. V červnu 2009 ji časopis Forbes uvedl jako čtvrtou na seznamu nejmocnějších a nejvlivnějších osobností světa a první na seznamu nejvíce vydělávajících osobností pod 30 let s výnosem více než 1,8 miliard za rok 2008 a 2009. Posledním propuštěným singlem na svět byl Video Phone, na který si přizvala popovou zpěvačku Lady GaGa. Za úspěšné album získala deset nominací na ceny Grammy z toho obhájila 6 nominací v prestižních kategoriích a stala se tak rekordně prvním ženským umělcem s nejvíce získanými gramofonky za jeden večer.

"4"

Koncem roku 2010 se Beyoncé na pár měsíců zavřela do studia a v červnu 2011 představila své nové album se symbolickým názvem "4″. Album debutovalo s výnosem 310 000 prodaných kusů za první týden. To udělalo Beyoncé druhou zpěvačkou a třetím umělcem celkově, jejichž alba debutovala v Billboard 200. Pilotním singlem se stal "Run The World (Girls)", který skončil v Billboard žebříčku na 29.místě a stal se tak nejníže umístěným singlem Beyoncé doposud. Její reputaci však zachránil singl "Best Thing I Never Had". Beyoncé se díky novému albu podařilo stát se hlavní hvězdou večera na hlavní stage festivalu "Glastonbury", kde předvedla během 90-minutového vystoupení své největší hity. Beyoncé připravila pro své fanoušky překvapení v Roseland v New Yorku, kde mohli prožít 4 intimní noci s Beyoncé "4 Intimate Nights with Beyoncé". Zvláštností je, že lístky na všechny 4 koncerty byly vyprodány za 22 sekund.

SOUČASTNOST

V roce 2013 hlásí Beyoncé po téměř dvou letech návrat na scénu. Podepsala kontrakt se společností Pepsi za více než 975 milionů korun, v lednu také vystoupila před miliony diváků se státní hymnou při inaugraci prezidenta Baracka Obamy. K návratu zpět jí také navnadila její 17-tá cena Grammy, kterou získala za píseň Love On Top, i přes její několikaměsíční neaktivitu v hudebním průmyslu. Mezitím se objevila na obálce pánského časopisu GQ, který jí vyhlásil nejvíc sexy ženou 21.století, což potvrdili také časopisy jako Vogue nebo Shape. Projevila se taktéž v charitativních kampaních a organizacích jako 'Demand a Plan', 'Chime For Change', a dalších. Svůj comeback oficiálně potvrdila během vystoupení pro Super Bowl, 3.února zrekapitulovala svou kariéry od dob Destiny's Child až po éru 4 před celým světem. Předvedla úžasnou taneční a vokální show, kterou konkurovala samotné Madonně. Druhý den bylo oznámeno její turné Mrs. Carter Show na počest jejího manžela Jay-Z (pravým jménem Shawn Carter). Postava Mrs. Carter je zosobnění Beyoncé a Sashy Fierce, sloužící jako uznání pro jejího manžela a dcerku Blue Ivy Carter. Zvláštností je, že turné bylo vyprodáno během několika dní, proto musela Beyoncé přidat hned několik desítek dalších termínů. Například lístky do Bratislavy, kde vystoupila 19.dubna byli vyprodány za méně než 10 minut, všechny čtyři koncerty v Londýně dokonce za méně než 20 minut! 16.února pak představila na stanici HBO svůj dokument s názvem "Life Is But A Dream", ve kterém odhalila svou osobní stránku života. Dokument hlásal úspěchy nejen u zarytých fanoušků Beyoncé, a stal se dokonce nejsledovanějším dokumentem na stanici HBO za 10 let. 04.dubna byla představena část písně Grown Woman v reklamě pro Pepsi, kde byla oficiálně představena postava Mrs. Carter, a Beyoncé oznámila, že již dospěla. Bohužel, zatím vyráží na turné bez alba, které by mělo vyjít někdy v létě roku 2013.