Beyoncé na dovolené v Chorvatsku ukázala rostoucí bříško

29. dubna 2012 v 9:21 | Lussi | BeyHive |  Articles

Zpěvačka Beyoncé a její manžel rapper Jay-Z se vydali na dovolenou do Chorvatska. Už při potvrzení svého těhotenství na MTV Video Music Awards Beyoncé vystavovala na odiv rostoucí bříško a teď se s ním pochlubila znovu.

Třicetiletá zpěvačka si poslední dobou užívá. Nejdřív byla s manželem v Itálii, kde slavila 30. narozeniny a 3. výročí svatby, pak si odskočili do Chorvatska. Na ostrově Hvar se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem.

Zpěvačce k narozeninám, ještě v Itálii, popřála také herečka Gwyneth Paltrowová. Beyoncé si prý nedokáže představit svět bez kamarádek a jiných žen. Životně důležité jsou totiž pro ni babince, kdy se ženy sejdou bez mužů a dětí a plkají celé hodiny o svých životech a problémech.

"Miluji, když můžu poslouchat problémy jiných lidí. Je to jako svatyně pro ženy. Pro mě je strašidelná představa, že jsou ženy, které si nikdy nevyrazí jen se ženami. To mě trochu děsí, proč tomu tak je?" řekla zpěvačka v rozhovoru pro britské vydání magazínu Harper's Bazaar.

Beyoncé je ve čtvrtém měsíci těhotenství a s manželem čekají své první dítě. Zpěvačka si vzala rappera Jaye-Z 4. září 2008 v New Yorku a jejich svazek patří k nejúspěšnějším ve světě showbyznysu.

revue.idnes.cz (8.9.11)
 


Anketa

Who run the world?

Girls!
Boys!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama