Červen 2012

Beyoncé se zúčastní BET Awards 2012!

30. června 2012 v 21:59 | Katie | BeyHive |  News
Již zítra se uskuteční předávání cen BET Awards, kterých se podle Twitteru a této fotky zúčastní i Beyoncé, která získala nominace v 6 kategoriích: Video Of The Year (Love On Top, Countdown), Best Female R&B Artist, Video Director Of The Year (Beyoncé and Alan Ferguson - Dance For You), Best Collaboration (Beyoncé ft. J. Cole - Party), Coca-Cola's Viewers' Choice Award (Love On Top). Přejeme hodně štěstí :)

Hiatus + Nová prázdninová adminka!

29. června 2012 v 9:12 | Lussi | BeyHive |  Hiatus
Zdravím , konečně jsme se dočkali posledního dne školy, ačkoliv já už mám prázdniny asi dva týdny . Doufám, že jste s vysvědčením spokojení, já tedy maximálně, jelikož jedna trojka na to, že jsem školu celý rok flákala , je pro mě výhra . Ale teď k článku, chci oznámit stávajícím Affiliates a návštěvníkům tohoto blogu, že celé prázdniny budu maximálně zaneprázdněna : 2 týdny v Praze u mamky, 2 týdny na táboře v Itálii, 3 týdny na brigádě v Německu a nakonec na týden do Bulharska, takže bohužel nebudu mít moc času na blog a nechtěla jsem ho pozastavit, takže jsem přemluvila mou nejlepší kamarádku Katie, se kterou jsem tento blog založila, a ta se bude celé dva měsíce o tento blog starat , takže bych jí tímto chtěla poděkovat a doufám, že vše bude klapat . Uvidíme se tedy na konci prázdnin a všem přeji, aby si užili léto podle svých představ , cause we like to party! Lussi

P.S.: Před pár dny jsem musela smazat několik Affiliates, celý seznam najdete zde.

Iam.Beyonce.com

28. června 2012 v 20:21 | Lussi | BeyHive |  News
Tato stránka byla spuštěna 04.04.12 na oslavu 4.výročí svatby Beyoncé a Jay-Z, kde se nacházelo několik fotografií páru z jejich společných cest. Nyní tuto stránku Beyoncé využívá ke sdílení svých vlastních fotografií. Nahlédnout do jejího osobního života můžete s více než 150-ti fotografiemi, které jsem pro vás nahrála do galerie. Postupně jak bude Beyoncé přidávat nové fotky, budu článek aktualizovat.

Přátelská večeře Beyoncé a Kim Kardashian

26. června 2012 v 22:25 | Lussi | BeyHive |  Articles
Článek o nenávisti mezi Beyoncé a Kim Kardashian má pokračování. Nedávno se objevily fotografie Beyoncé a Kim Kardashian z koncertu v Birminghamu, kde společně v publiku podporovali Jay-Z a Kanye Westa, kteří jsou už několik let nejlepšími přáteli a proto se snaží pro sblížení jejich partnerek udělat maximum. V restauraci onoho večera uspořádali přátelskou večeři, při které se měla Beyoncé společně s Kim lépe poznat. O večeři se toho moc nedovíme, ale kamarád Beyoncé řekl, že si stále stojí za tím, že nemá s Kim a její rodinou nic společného a stále je považuje bez talentu (pozn.: Beyoncé kritizovala způsob jakým se stala rodina Kardashian slavnými).

Jde o nepotvrzenou informaci!

Michael Jackson (25.06.12)

26. června 2012 v 22:08 | Lussi | BeyHive
Beyoncé na své oficiální stránce zanechala další vzkaz, tentokrát byl adresován Michaelu Jacksonovi, tři roky po jeho předčasné smrti:

"Na začátku mé kariéry mi můj první producent pouštěl živé vystoupení Michaela Jacksona s písní: "Who's Loving You". Dohlížel, abych se na to dívala celé hodiny znovu a znovu.

To, co chtěl, abych se naučila byla jeho duše. Jeho duši jste mohli slyšet. Byl to malý kluk, který nepoznal lásku, ale i tak jí byl plný. Z nějakého důvodu vzbuzoval více emocí, než dospělí. Byl tak nezkušený a čistý. Právě tyto maličkosti mu umožnili jeho růst. Je to něco co mu daroval Bůh.

Michael Jackson mě změnil a pomohl mi stát se umělkyní jakou jsem - Děkuji Micheali.

S láskou, B".

Blue Ivy se stala čestným občanem ostrova Hvar

25. června 2012 v 22:46 | Lussi | BeyHive |  Articles
Méně něž rok poté, co Beyoncé odhalila své těhotenské bříško v Hula Hula Beach Club na ostrově Hvar, Chorvatské sdělovací prostředky zveřejnily dne 22.června 2012 zprávu o tom, že její dceři Blue Ivy Carter bylo uděleno občanství na tomto ostrově. Starosta Pjerino Bebic poslal Beyoncé dopis, ve kterém gratuluje k čestnému občanství Hvar jejich teprve 5-ti měsíční dceři.

Zájem o ostrov Hvar se zvýšil poté, co Beyoncé zveřejnila video, ve kterém ukazuje na modrý břečťán, který se stal inspirací pro jméno Blue Ivy.

"Příběh o původu jména její dcery přinesl obrovskou pozornost médií našemu ostrovu, a tedy turistickou propagaci města a ostrova Hvar. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl svěřit Vaší dceři status čestného občana ostrova Hvar," napsal v dopise starosta Bebic.

Beyoncé a Solange (24.06.12)

25. června 2012 v 19:38 | Lussi | BeyHive
Solange Knowles včera oslavila své 26.narozeniny společně se svou starší sestrou Beyoncé v Londýně na festivalu Hackney Weekend 2012. Dnes na svůj Twitter zveřejnila tyto dvě fotky ze včerejšího dne, ke kterým napsala: "We. Are. Family" a "And the party begins...".

23.06.12 Radio 1′s Hackney Weekend, Londýn

24. června 2012 v 23:04 | Lussi | BeyHive
Beyoncé plně podporuje svého manžela a včera se zúčastnila vystoupení Jay-Z a Kanye Westa na akci Radio 1′s Hackney Weekend v Londýně. Během písničky Niggas In Paris byla centrem Mosh Pit, což je určitý styl tance, který se preferuje hlavně na koncertech, kdy skupinka fanoušků "tančí" (spíše skáče či tlačí se) kolem určitého bodu, kterým byla právě Beyoncé (viz. video pod perexem).


Rok od vydání alba "4"

24. června 2012 v 0:04 | Lussi | BeyHive |  News
Dnes je to přesně rok co bylo představeno čtvrté studiové album Beyoncé s jednoduchým názvem 4. Bey pro toto album napsala 72 songů, ale na albu se objevilo pouze 15 nejlepších, a z toho bylo vydáno 5 singlů a 7 videoklipů. Deska se nahrávala od února roku 2010 až do března 2011. Snažila se vytvořit svůj vlastní styl, který není typický R'n'B či Pop a důkazem je například píseň Run The World (Girls). Zvuk desky je ovlivněn sedmdesátými a osmdesátými lety. A obsahuje z většinové části písně v pomalém a středním tempu. Album v prvním týdnu debutovalo na prvním místě americké albové hitparády Billboard, kdy se prodalo desky 310 000 kopií. Beyoncé se tak stala, hned po Britney Spears, teprve druhou umělkyní, která měla na prvním místě žebříčku Billboard čtyři po sobě jdoucí alba. U nás v České republice se album umístilo na druhém místě.

V komentářích budu ráda za vaše názory na album, popřípadě na songy z alba. Alespoň pro mě je to druhé nejoblíbenější album, i hned po I Am... Sasha Fierce, a ze songů určitě Love On Top, End Of Time a Best Thing I Never Had.

Rozdělení Affiliates

23. června 2012 v 14:24 | Lussi | BeyHive
Zdravím, blíží se prázdniny, které budu mít zcela nabité (o tom dodám článek později), tudíž se mi o blog bude starat celé dva měsíce moje nejlepší kamarádka Katie. Z tohoto důvodu jsem byla nucena "pozorovat" Affiliates a "pár" z vás si smazat. Nedělala jsem nějaké trapné kontroly Affiliates, protože si myslím, že je blbost mazat někoho na základě toho, že se zapomene nebo z určitých důvodů se nezapíše, když můj blog navštěvuje častěji než ostatní. Upřímně oblíbila jsem si vás, ráda chodím na vaše blogy a proto mě mrzí, že vás musím smazat, takže prosím nebuďte naštvaní, nikdo neřekl, že se po prázdninách nemusíme zase spřátelit. Tímto také uzavírám žádosti o spřátelení, otevřu je opět po prázdninách.

Smazaní tudíž jsou:

ELITE << >> NORMAL