Září 2012

28.09.12 Private Barclays Event

29. září 2012 v 12:33 | Lussi | BeyHive
Beyoncé byla podpořit svého manžela na koncertu v Barclays Center, kde se v zákulisí vyfotila s několika fanoušky.

Beyonce_blog_cz001~1.jpg Beyonce_blog_cz003~1.jpg Beyonce_blog_cz002~1.jpg

Beyoncé dnes vystoupí s Rihannou

28. září 2012 v 20:49 | Katie | BeyHive |  News

New York Clout potvrdil, že Beyoncé dnes večer vystoupí s Rihannou na soukromé akci Private Barclays Event, takže není jisté, zda se objeví nějaké fotografie.

+ Jay-Z v rozhovoru pro E! Online prozradil, že Beyoncé není těhotná - ZDE. Spekulace vznikli kvůli fotkám z 23.09 kdy si vyrazila s Jay-zim do restaurace La Marina.


Dakota Fanning, Nicole Richie, Justin Timberlake a další o Beyoncé

26. září 2012 v 20:46 | Lussi | BeyHive |  Talk about her


Mladá herečka Dakota Fanning v rozhovoru pro Telegraphs přiznala, že by ráda byla Beyoncé: "Miluji sebe a svůj život, ale kdybych mohla být někým jiným během dvou sekund bych byla Beyoncé".

Na Twitteru měli možnost fanoušci Justina Timberlaka se ho zeptat na několik otázek Justin na otázku, zda někdy chtěl být Beyoncé odpověděl: "Copak to nechce každý?"

Také Sean Paul se rozpovídal o spolupráci na jejich singlu Baby Boy: "Celá koncepce videa byla založena na tom, že musím být ve vysněném světě, jak se zpívá v písni. Pro mě to nebyl problém, ale vyvinulo se to do opravdu bláznivého příběhu. Ona je velký umělec, tato píseň byla číslem jedna po 9 týdnů, což byl zvláštní čas pro mě a tanečníky".

Pozitivní ohlas ohledně módního stylu Beyoncé přidala také Nicole Richie: "Jsem fanoušek kohokoliv, kdo je tak statečný ve své stylizaci jako Beyoncé. Vždy mě potěší, když se dívám co má na sobě".

Trey Song byl v jednom rozhovoru požádán, aby řekl, kdo je podle něj nejkrásnější žena v hudebním průmyslu - samozřejmě, je jasné, čí jméno řekl. V dalším rozhovoru zase přiznal, že je jeho snem spolupracovat právě s ní: "Chtěl bych spolupracovat s Beyoncé. Myslím, že bychom mohli jít do každého směru. Je nejlepší na světě. Má nekonečno možností".

23.09.12 La Marina Restaurant Bar Beach Lounge in New York

25. září 2012 v 21:07 | Lussi | BeyHive
Beyoncé si v neděli večer vyšla s manželem a přáteli na akci do La Marina Restaurant Bar Beach Lounge v New Yorku.

Beyonce_blog_cz004.jpg Beyonce_blog_cz013.jpg Beyonce_blog_cz002~0.jpg Beyonce_blog_cz005~0.jpg


V nádherných šatech od Cavalliho se Beyoncé z boku rýsovalo poněkud větší bříško než před měsícem (viz. fotka), a proto internetem začali kolovat drby o tom, že je podruhé těhotná (podle mě naprostá blbost) - jen upozorňuji, aby jste těmto řečem nevěřili (určitě nebude dlouho trvat a začnou o tom psát i opožděná česká média). Samotná mluvčí Beyoncé se k tomu vyjádřila se slovy: "Její soukromý život nebudu komentovat".

Barack Obama: "Mé dcery nemohly mít lepší vzor než Beyoncé"

24. září 2012 v 9:34 | Lussi | BeyHive |  Articles

Už v roce 2008 uspořádali Beyoncé a její manžel Jay-Z koncert na podporu kampaně prezidenta Baracka Obamy, po čtyřech letech však zašli ještě dál. Prezident Barack Obama zahájil nejdražší kampaň v historii voleb USA, a tak není divu, že potřebuje každý sponzorský dar. Beyoncé a Jay-Z se proto rozhodli v jejich klubu 40/40 v New Yorku uspořádat večírek pro 100 hostů, kteří si za v přepočtu 800 tisíc korun mohli popovídat s nejbohatším párem Hollywoodu nebo se samotným prezidentem USA.

Mimo těchto osobností bylo na párty k dispozii přesně 350 lahví exkluzivního šampaňského Armand de Brignac: "Od podlahy až do stropu byla věž ze zlatých lahví, navržena Jeffrey Beersem, bylo to nádherné. Vlastně to byla první věc, kterou jste při vstupu uviděli" uvedl zástupce společnosti Flatiron District.

Na párty však panovala přísná bezpečnostní pravidla, ochranka nedovolila, aby se na veřejnost dostali snímky nebo detaily chování prezidenta v luxusním nočním klubu.

Beyonce_blog_cz009.png Beyonce_blog_cz001.jpg Beyonce_blog_cz000.jpg

"Nedokážu ani vyjádřit, jak jsme hrdí, že máme tu čest hostit při dnešní události prezidenta Obamu", těmito slovy zahájila večírek Beyoncé. Nakonec se podařilo vybrat v přepočtu přes 80 milionů korun na podporu prezidentovi kampaně - ten však nezůstal vděčný: "Děkuji J a B za jejich přátelství", později zažertoval: "Jay ví, jaký je můj život. Oba máme dcery a naše manželky jsou populárnější než my. Michelle, Sasha a Malia se na mě určitě zlobí, protože tu nejsou". Jeho dcery a manželka se netají tím, že jsou dlouhou dobu fanynkami Beyoncé, několikrát již navštívili její koncert a tak nakonec prezident Barack Obama uvedl: "Mé dcery nemohli mít lepší vzor než Beyoncé, protože má neuvěřitelný talent".

Nominace na MOBO Awards a Soul Train Awards

23. září 2012 v 10:18 | Lussi | BeyHive |  News

Train Awards 2012


Best R&B/Soul Female Artist
Beyoncé
Estelle
Keyshia Cole
Mary J. Blige
Melanie Fiona

Best Dance Performance
Beyoncé- "Love On Top"
Chris Brown- "Turn Up The Music"
Nicki Minaj- "Starships"
Rihanna- "Where Have You Been"
Usher- "Scream"

MOBO Awards 2012 (vote)

International Act
Rihanna
Kanye West a Jay-Z
Azelaia Banks
Drake
Frank Ocean
Nas
Nicki Minaj
Ne-Yo
Rick Ross

Ceny MOBO se budou předávat 3.listopadu v Liverpoolu.

Beyoncé vystoupí na charitativní akci Black Ball!

21. září 2012 v 18:47 | Lussi | BeyHive |  News

Beyoncé kývla na nabídku své kamarádky Alicia Keys a zúčastní se jejího charitativního koncertu "Black Ball", jehož vítěžek půjde na boj proti HIV! Akce, za kterou stojí nadace Alicii Keys "Keep a Child Alive" se bude konat 1.listopadu a půjde tak o její druhé vystoupení během mateřské dovolené. Mimo Beyoncé se na podiu objeví také Carole King nebo Oprah Winfrey.

Nadace "Keep a Child Alive" pomáhá dětem nakaženým HIV/AIDS v Africe a Indii od roku 2003.

The very best of Destiny's Child

21. září 2012 v 18:29 | Lussi | BeyHive |  News
Destiny's Child bohužel neohlašují svůj návrat, a tak se alespoň rozhodli připomenout období své slávy. Jako nejúspěšnější dívčí skupina vydávají album s jejich největšími hity, balení však obsahuje také druhé album s několika novými songy! Album je zatím dostupné pro předprodej v obchodě Walmart, zřejmě si musíme ještě počkat, než výjde celosvětově.


1. Bootylicious
2. Bug A Boo (H-town Screwed Mix) (#1's Edit)
3. Emotion (The Neptunes Remix)
4. Jumpin' Jumpin'
5. Independent Women Part I (#1's Edit)
6. Say My Name (#1's Edit)
7. No No No Part 2 - Featuring Wyclef Jean
8. Survivor (#1's Edit)
9. Lose My Breath
10. So Good
11. Girl
12. Bills Bills Bills (#1's Edit)
13. Soldier (Radio Edit) - Featuring T.I. & Lil Wayne
14. Illusion


Party to support Barack Obama (18.09.12)

20. září 2012 v 18:32 | Lussi | BeyHive
V úterý večer se konal večírek, který uspořádali Beyoncé a Jay-Z v jejich klubu 40/40 v New Yorku, na podporu kampaně prezidenta Baracka Obamy (viz. článek níže). Během večírku se podařilo vybrat v prepočtu zhruba 800 milionů korun! Beyoncé pro tento večírek zvolila perfektní červenou kombinaci, v rámci národní vlajky, a mimo fotek od fanoušků se na internetu pomalu objevují i oficiální fotografie s prezidentem Barackem Obamou, který nyní již po druhé kandiduje na post prezidenta USA. Článek o celé akci dodám později, jelikož mám teď spoustu práce se školou, novým vzhledem a coppermine galerií.

Beyonce_blog_cz009.png Beyonce_blog_cz001.jpg Beyonce_blog_cz000.jpg Beyonce_blog_cz005.jpg


Runway To Win: Beyoncé a Jay-Z podporují Baracka Obamu

19. září 2012 v 13:55 | Lussi | BeyHive |  News


V Americe propukl boj o prezidentské křeslo, mezi kandidáty na post prezidenta je také současný Americký prezidnet Barack Obama. Ten proto zahájil svou volební kampaň, s názvem "Runway To Win", do které se zapojila i Beyoncé s manželem Jay-Z, kteří mají s rodinou Obama velmi vlídné vztahy.

Beyoncé společně se svou mámou Tinou Knowles v rámci jejich módní značky House Of Deréon, navrhli dámské/pánské tričko a dětské body. Zveřejněn byl i mail, ve kterém Beyoncé napsala: "Letošní rok byl pro mne a mého manžela důležitý - stali jsme se rodiči. Takže teď, když se musíme starat nejen o naší budoucnost, jsou pro nás volby ještě důležitější".
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Beyoncé a Jay-Z v rámci této akce uspořádají večírek v Jay-Zho klubu 40/40 v New Yorku, jehož cílem bude vybrat dostatečný počet peněz na podporu kampaně Obamy. Na večírku bude cca 100 hostů a vstupné činí 40 tisíc dolarů (zhruba 800 tisíc korun)! Pár se k tomuto vyjádřil slovy: "Chceme udělat všechno pro to, aby byl prezident Obama znovu zvolen a mohl i nadále vést naši zemi vpřed".

www.Contribute.BarackObama.comObama potřebuje každý dolar, protože letošní předvolební kampaň zřejmě bude nejdražší v dějinách země. Deník The New York Times proto uvedl, že Obamova kampaň je na bohatých dárcích, jako jsou právě Jay-Z a Beyoncé, mnohem více závislá než před čtyřmi lety.