Leden 2013

Countdown To Touchdown: 3 days!

31. ledna 2013 v 15:39 | Lussi | BeyHive |  Others


Countdown To Touchdown: 4 days!

30. ledna 2013 v 14:29 | Lussi | BeyHive |  News
Beyoncé na své oficiální stránce zveřejnila další promo fotografii pro Super Bowl, jako sexy rozhodčí!
Untitled202.png Untitled202ff.png

Fotografie z jejího včerejšího příjezdu k hale v New Orlenas, kde se svým týmem celé dny trénuje.
Beyonce_blog_cz004~55.jpg Beyonce_blog_cz005~46.jpg Beyonce_blog_cz006~46.jpg Beyonce_blog_cz001~64.jpg

A poslední fotografie jsou z její oficiální stránky, pocházejí ze zkoušek pro Super Bowl, které se již blíží do finále, jelikož zbývají pouhé 4 dny do návratu Queen B! Podle nejnovějších drbů by měla na Super Bowlu vystoupit s členkami Destiny's Child, a 20.února by se měla zúčastnit předávání cen Brit Awards.

27.01.13 Super Bowl Rehearsal, New Orleans

28. ledna 2013 v 17:09 | Lussi | BeyHive
Beyoncé již dokončila choreografii a nyní se svým týmem bude nacvičovat přímo na stadionu Mercedes Benz Superdome v New Orleans, kde byla včera vyfocena několika svými fanoušky. Bohužel, jsou fotografie nekvalitní. Připomínám, že Super Bowl se koná již tuto neděli!
Beyonce_blog_cz001~63.jpg Beyonce_blog_cz005~0.png Beyonce_blog_cz002~1.JPG Beyonce_blog_cz007~0.png
Zdroj: Beyonce.com.pl

Svatba, potrat, těhotenství a mnohem více v novém dokumentu Beyoncé!

27. ledna 2013 v 16:32 | Lussi | BeyHive |  News
Někteří šťastlivci (novináři), obdrželi kopii dokumentu Beyoncé: Life Is But A Dream, který bude mít premiéru již 16.února na HBO, a shodli se v jedné věci: To čekání rozhodně stojí za to! Beyoncé, která si vždy střežila své soukromí, mluvila především o svém manželovi, o jejich svatbě a nechyběli ani romantické záběry z Benátek, zatímco zpívala píseň Yellow od Coldplay.

Ale Beyoncé nemluví jen o jejím manželovi, jde mnohem dále: sdílela fotografie a záběry z její cesty do Paříže se svým synovcem, hovoří o své celoživotní lásce a vysvětluje, proč se rozhodla podělit se o těhotenství zrovna během předávání cen MTV Video Music Awards.

Ale nejpozoruhodnějším na celém dokument je otevřený rozhovor o jejím utajeném potratu, který prodělala před dvěma lety. První týden slyšela tlukot srdce, druhý týden nic. Mluvila o tom, jak zdrcující pro ní byla tato ztráta a musela se naučit s tím vypořádat. Za vším prý stal ohromný nátlak médií a psychika.

Jízlivě se vyjadřuje k obviněním o jejím falešném těhotenství, které dříve ignorovala. Vysvětluje, že po bolesti a traumatu, které prožila po samovolném potratu svého předešlého dítěte, byli pro ní tyto drby doslova zdrcující. Veškerý její respekt však nyní putuje k matkám, protože již ví, co vše stojí za tím, dát někomu život.


České titulky zapnete kliknutím na první ikonku v pravém dolním rohu videa

Promoshoot pro Pulse NYC (2012)

26. ledna 2013 v 22:13 | Lussi | BeyHive |  Making of

Nová vůně Pulse NYC byla oznámena již v prosinci. Nyní se objevilo video ze zákulisí focení promoshootu k této vůni, kterou navrhnul Carlos Vinals. Název získala na počest New Yorku, ve které už dlouhé roky žije, a vůně tak doslova popisuje život v této metropoli: sexy, atraktivní a unikátní v každém ohledu. Dokonce i láhev byla vytvořena v nejslavnějším panorama tohoto města. Vůně byla ochucena aromatem z "Red Velvet Cupcakes" (červený muffin), který je jedním z nejpopulárnějších v New Yorku a jeho sladká chuť a krémová vanilka dodává výrazný nádech vůně. Dále obsahuje známky maliny, granátového jablka, hrušky, pivoňky, jasmínu, orchideje, pačury, kašmírového dřeva a ambry.

Beyonce_blog_cz002~63.jpg pulse-nyc.jpg nd_17224.jpg Beyonce_blog_cz001~1.png

Vůně bude k dostání v USA a Velké Británii již 1.února, takže do Evropy se dostane nejdřív na jaře. Mám všechny její parfémy, takže můžu říct, že dle složení bude vonět sladce s nádechem vanilkovo-ovocné vůně, jelikož všechny její parfémy voněly buď ovocně nebo květinově.

Beyoncé v New Orleans trénuje na Super Bowl

26. ledna 2013 v 12:15 | Lussi | BeyHive |  News

Beyoncé na svém tumblr a instagramu zveřejnila fotografie sebe a svých tanečníků během nacvičování choreografie na Super Bowl, který se bude konat již za 8 dní! Beyoncé trénuje v aréně New Orleans. Jjinak nějaký fanoušek vytvořil celekem povedenou reklamu, takže jí zde přidávám pro naladění atmosféry. Nemůžu se toho vystoupení dočkat! :)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Na oficiální stránce se objevila nová sekce s názvem "BeyHive Blog", který je určen pro všechny její fanoušky. Po registraci budete oficiálním členem komunity BeyHive, a budete mít přístup k oblíbeným věcem Queen B, jako jsou filmy, móda, hudba, fotografie, apod. Můžete tam také zveřejnit vaší tvorbu, nebo komunikovat s dalšími fanoušky, a spoustu dalších věcí, ale zatím to nemám moc projeté.

Barack Obama's Inauguration (21.01.13)

23. ledna 2013 v 17:11 | Lussi | BeyHive |  News
Na internetu se objevily další fotografie z inaugurace Baracka Obamy. Na fotkách s Jay-Z úplně září štěstím, a to jsou spolu letos přesně 10 let! Jinak chci říct, že žádné spekulační články o tom, že Beyoncé údajně odzpívala hymnu na playback, zde zveřejňovat nebudu, tak jako jsem nezveřejňovala články o jejím "falešném" těhotenství, protože každý fanoušek ví, že jako jedna z mála zpěvaček má zlato v hrdle. A i kdyby to byla pravda, tak to udělala pouze kvůli trémě, nikde není psáno, že by zrovna národní hymna musela být nutně zpívána živě, toť vše.

Beyonce_blog_cz009~29.jpg Beyonce_blog_cz005~45.jpg Beyonce_blog_cz004~51.jpg Beyonce_blog_cz009~27.jpg

Jinak tady na těchto fotkách je s mou oblíbenkyní Kelly Clarkson, která jejich společně fotografie vyvěsila na svém Twitteru. Na té první má Kelly super výraz :D
Beyonce_blog_cz14.jpg

Instagram & Tumblr #05

22. ledna 2013 v 21:35 | Lussi | BeyHive |  News
Kdo ještě nezavítal na oficiální tumblr nebo Instagram Beyoncé, tak opožděně přináším fotografie za měsíc leden. Ty první jsou z inaugrace Baracka Obamy, čtvrtá řada je z nácviku na vystoupení s národní hymnou, a ty ostatní jsou už mixy různých fotografií od nahrávání ve studiu, až po blahopřání Michelle Obama k narozeninám.National Anthem Inauguration (21.01.13)

21. ledna 2013 v 20:17 | Lussi | BeyHive |  Performances
Beyonce_blog_cz01.jpg Beyonce_blog_cz03.jpg Beyonce_blog_cz10.jpg Beyonce_blog_cz09.jpg

Beyonce_blog_cz007~38.jpg Beyonce_blog_cz005~43.jpg Beyonce_blog_cz010~28.jpg Beyonce_blog_cz002~60.jpg

Beyoncé dojala svým božským hlasem miliony lidí, když vystoupila s národní hymnou při inauguraci prezidenta Baracka Obamy. Po svém vystoupení políbila prezidenta na tvář a potřásla si s víceprezidentem Joe Bidenem. Jak jistě víte, Americký prezident je velký fanoušek Beyoncé, stejně tak jako jeho dvě dcery, a mezi sebou mají velmi přátelský vztah. Beyoncé na inauguraci doprovodil její manžel Jay-Z, a nutno podotknout, že vypadala přímo božsky!


Jinak, kdo sleduje televizi Prima nebo Nova, tak si mohl všimnout, že vystoupení Beyoncé s hymnou odvysílali ve svých zprávách!

Oficiální poster a český trailer k "Life Is But A Dream"

20. ledna 2013 v 14:14 | Lussi | BeyHive |  News

Máme tu konečný poster k dokumentu Beyoncé: Life Is But A Dream. Zatím nevím jestli se to bude vysílat i na českém HBO, takže jsem speciálně pro vás přeložila trailer. Titulky spustíte tak, že kliknete na první odkaz v pravém dolním rohu videa a dáte čeština > Život je jen sen. Za případné chyby se omlouvám, angličtinu mám jen dva roky, jelikož jsem se učila francouzštinu a němčinu. Navíc jsem to překládala jen z poslechu.