Articles

Beyoncé má nejkrásnější nohy na světě!

2. května 2013 v 23:55 | Katie | BeyHive
Američané rozhodli, že naše hvězda Beyoncé má nejkrásnější nohy na světě. Nejen, že je to kvůli její každodenní dřině v posilovně, ale také díky oblibě v nošení vysokých podpatků. Beyoncé tak porazila celebrity jako Jennifer Lopez, Rihannu či Jennifer Aniston.

Časopis Glamour opět sestavil žebříček padesáti nejlépe oblékaných žen, ve kterém se Beyoncé umístila na 10.místě, čímž oproti loňskému 27.místu se o hodně polepšila. Jinak na prvním místě se umístila herečka Kristen Stewart a dále se tam také objevila Cheryl Cole, Mila Kunis, Rita Ora, Kim Kardashian Blake Lively atd.

Jay-Z a Beyoncé: Nejvlivnější a nejbohatší pár současnosti

19. dubna 2013 v 21:15 | Lussi | BeyHive
Podle novin Daily Star, byli Jay-Z a Beyoncé uvedeni jako nejbohatší pár současnosti. Jay-Z vydělává milióny hlavně díky nahrávacímu studiu Roc Nation či basketbalovému týmu Brooklyn Nets, kterými je vlastníkem. Beyoncé by zase za pouhé turné, které zahájila teprve před pár dny, měla vydělat v přepočtu necelé 3 miliardy korun.

Dále taktéž sestavil časopis Time žebříček 100 nejvlivnějších párů světa, na jehož prvním místě se objevili opět Beyoncé a Jay-Z. Na druhém místě je prezident Barack Obama s manželkou Michelle a třetí místo patří Jinping a Peng Liyuan.

Blue Ivy má vlastní "školku" za 1 milion dolarů ročně!

5. ledna 2013 v 19:27 | Lussi | BeyHive

Mysleli jste si, že kolem malé slečny Blue Ivy pobíhá nespočet chův, zatímco její rodiče si užívají atmosféru basketbalového zápasu? Opak je pravdou. Hrdý otec Jay-Z, který je menšinovým vlastníkem klubu Brooklyn Nets, často podporuje svůj tým v Barclays Center, společně s manželkou Beyoncé, tudíž neváhal pronajmout luxusní místnost v suterénu s výhledem na hrací plochu, aby jejich dcerka nemusela být daleko od rodičů.

Tajný zdroj blízký páru pro Us Weekly prozradil: "Jay pronajmul luxusní apartmá v suterénu za 1 milion dolarů ročně. Je to místnost plná hraček pro Blue."

Ale prostor má dvojité využití: "Za posuvnými dveřmi se nachází místnost s televizní obrazovkou a barem, kde tráví čas Jay se svými přáteli. Občas, když tam nikdo není pouští staré vykopávky."

Jen pro připomenutí, Blue Ivy oslaví za dva dny své první narozeniny! :)

Barack Obama: "Mé dcery nemohly mít lepší vzor než Beyoncé"

24. září 2012 v 9:34 | Lussi | BeyHive

Už v roce 2008 uspořádali Beyoncé a její manžel Jay-Z koncert na podporu kampaně prezidenta Baracka Obamy, po čtyřech letech však zašli ještě dál. Prezident Barack Obama zahájil nejdražší kampaň v historii voleb USA, a tak není divu, že potřebuje každý sponzorský dar. Beyoncé a Jay-Z se proto rozhodli v jejich klubu 40/40 v New Yorku uspořádat večírek pro 100 hostů, kteří si za v přepočtu 800 tisíc korun mohli popovídat s nejbohatším párem Hollywoodu nebo se samotným prezidentem USA.

Mimo těchto osobností bylo na párty k dispozii přesně 350 lahví exkluzivního šampaňského Armand de Brignac: "Od podlahy až do stropu byla věž ze zlatých lahví, navržena Jeffrey Beersem, bylo to nádherné. Vlastně to byla první věc, kterou jste při vstupu uviděli" uvedl zástupce společnosti Flatiron District.

Na párty však panovala přísná bezpečnostní pravidla, ochranka nedovolila, aby se na veřejnost dostali snímky nebo detaily chování prezidenta v luxusním nočním klubu.

Beyonce_blog_cz009.png Beyonce_blog_cz001.jpg Beyonce_blog_cz000.jpg

"Nedokážu ani vyjádřit, jak jsme hrdí, že máme tu čest hostit při dnešní události prezidenta Obamu", těmito slovy zahájila večírek Beyoncé. Nakonec se podařilo vybrat v přepočtu přes 80 milionů korun na podporu prezidentovi kampaně - ten však nezůstal vděčný: "Děkuji J a B za jejich přátelství", později zažertoval: "Jay ví, jaký je můj život. Oba máme dcery a naše manželky jsou populárnější než my. Michelle, Sasha a Malia se na mě určitě zlobí, protože tu nejsou". Jeho dcery a manželka se netají tím, že jsou dlouhou dobu fanynkami Beyoncé, několikrát již navštívili její koncert a tak nakonec prezident Barack Obama uvedl: "Mé dcery nemohli mít lepší vzor než Beyoncé, protože má neuvěřitelný talent".

Forbes: Jayoncé opět nejlépe placeným párem showbyznysu!

8. srpna 2012 v 19:47 | Lussi | BeyHive
Byl to těžký rok pro slavné páry. Od Katy Perry a Russella Branda, přes Heidi Klum a Seala, k Demi Moore a Ashtonu Kutcherovi, nejnověji také Tom Cruise a Katie Holmes. Zdá se, že milostné aféry bohatých a slavných se rozpadají každým dnem. Přesto existují některé páry, zde v Tinseltownu (pozn.: slangové označení Hollywoodu), kterým se podařilo zůstat spolu, ale také smát se celou cestu při společné procházce do banky.

Vezměte si například Beyoncé Knowles a Jay-Z. Loňský obhájci druhého místa nejlépe placeného páru showbyznysu, se tento rok vyšplhali zpět na první příčku. Knowles, která od svého hektického turné v roce 2011 porodila dceru Blue Ivy Carter, se stále daří shromažďovat výplatu ze svých starých hitů. Kromě toho má zpěvačka výdělky ze svého platinového alba 4 v USA, nemluvě o jejích mimo hudebních podnicích a podporu obchodů, které jí pomohli přivést celkové výdělky mezi 1.květnem 2011 a 1.květnem 2012 na 40 milionů dolarů (v přepočtu přes 800 milionů), podle údaju z posledního seznamu 100 nejlépe placených celebrit.

A jak jde vidět, mužská polovina páru Jay-Z, není daleko za svou manželkou. Hip-hopový mandát vydělal miliony z prodeje jejich společného alba s Kanye Westem, Watch The Throne, a ještě více z turné, které následovalo. Přidejte k tomu výdělky z mnoha jiných mimo hudebních podniků a výdělek je ohromných 38 milionů dolarů (v přepočtu přes 760 milionu), čímž je hromadný výdělek páru přes 78 milionů dolarů (cca 1,5 miliardy korun).

zdroj: Forbes

Přátelská večeře Beyoncé a Kim Kardashian

26. června 2012 v 22:25 | Lussi | BeyHive
Článek o nenávisti mezi Beyoncé a Kim Kardashian má pokračování. Nedávno se objevily fotografie Beyoncé a Kim Kardashian z koncertu v Birminghamu, kde společně v publiku podporovali Jay-Z a Kanye Westa, kteří jsou už několik let nejlepšími přáteli a proto se snaží pro sblížení jejich partnerek udělat maximum. V restauraci onoho večera uspořádali přátelskou večeři, při které se měla Beyoncé společně s Kim lépe poznat. O večeři se toho moc nedovíme, ale kamarád Beyoncé řekl, že si stále stojí za tím, že nemá s Kim a její rodinou nic společného a stále je považuje bez talentu (pozn.: Beyoncé kritizovala způsob jakým se stala rodina Kardashian slavnými).

Jde o nepotvrzenou informaci!

Blue Ivy se stala čestným občanem ostrova Hvar

25. června 2012 v 22:46 | Lussi | BeyHive
Méně něž rok poté, co Beyoncé odhalila své těhotenské bříško v Hula Hula Beach Club na ostrově Hvar, Chorvatské sdělovací prostředky zveřejnily dne 22.června 2012 zprávu o tom, že její dceři Blue Ivy Carter bylo uděleno občanství na tomto ostrově. Starosta Pjerino Bebic poslal Beyoncé dopis, ve kterém gratuluje k čestnému občanství Hvar jejich teprve 5-ti měsíční dceři.

Zájem o ostrov Hvar se zvýšil poté, co Beyoncé zveřejnila video, ve kterém ukazuje na modrý břečťán, který se stal inspirací pro jméno Blue Ivy.

"Příběh o původu jména její dcery přinesl obrovskou pozornost médií našemu ostrovu, a tedy turistickou propagaci města a ostrova Hvar. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl svěřit Vaší dceři status čestného občana ostrova Hvar," napsal v dopise starosta Bebic.

Beyoncé pět měsíců po porodu shodila neuvěřitelných třicet kilo

30. května 2012 v 19:19 | Lussi | BeyHive
Oblíbená zpěvačka Beyoncé (30) téměř před pěti měsíci porodila svého prvního potomka, dceru Blue Ivy. Během těhotenství samozřejmě přibrala a snažila se cvičením a dietami vrátit zpět na svou váhu. Teď čokoládová kráska prozradila, že díky píli a pevné vůli zhubla třicet kilogramů.

"Nikdo z vás nemá představu, jak tvrdě jsem dřela. Musela jsem zhubnout třicet kilo. Pořád jsem stála na běžeckém pásu. A jedla jsem salát," vzkázala půvabná zpěvačka svým fanouškům.

Beyoncé si do svého domu nastěhovala trenéra, se kterým na své postavě tvrdě dřela. A plody její práce jsou zřejmé. Na svých webových stránkách se pochlubila sérií fotografií, na nichž vypadá opravdu skvěle.

Beyoncé je připravena na další dítě

20. května 2012 v 15:00 | Lussi | BeyHive
Beyoncé porodila začátkem ledna a už přemýšlí o rozšíření jejich rodiny, dokonce prozradila i pár věcí o tom, jak získala po porodu zpět svou postavu.

Dcera Beyoncé a Jay-Z, Blue Ivy Carter, přišla na svět 7.ledna a Beyoncé se brzy dostala zpět do formy, díky tomu byla zvolena časopisem People za nejkrásnější ženu světa. Sama zpěvačka přiznala, že udržet si postavu po porodu je mnohem lehčí než čekala: "Mou dietou je kojení a cvičení. Kojení je nejefektivnější, mohu to doporučit všem ženám, protože je to dobré pro matku i dítě. Kromě počítání kalorií, je dobré si sem tam zacvičit".

"Společně s Jay-Z neměli potuchy o rodičovství, ale nyní jsou nadšeni. Beyoncé našla jinou vášeň než hudbu a to být mámou", prozradil zdroj blízký páru pro Star Magazine. Oba dva chtějí mít další dítě co nejdřív, nechtějí mezi nimi velké věkové rozdíly, nemají žádný důvod proč dále čekat.

Beyoncé na otázku, zda plánuje více dětí odpověděla: "Jsem si jistá, že chci mít více dětí, ale nevím kolik. To ví jen Bůh, já ne".

Beyoncé a Kim Kardashian kamarádkami? Žádná šance!

18. května 2012 v 21:49 | Lussi | BeyHive
Beyoncé a Jay-Z udržují již poměrně dlouho přátelství s Kanye Westem, který je také kmotrem jejich dcery Blue Ivy, nyní ale začínají rozpory: neschvalují jeho novou partnerku Kim Kardashian, která chce být údajně za každou cenu kamarádkou Beyoncé.

Ve skutečnosti jsou zcela rozdílné. Zatímco kamery sledují každý krok Kim Kardashian, Beyoncé si svůj život pečlivě střeží a na soukromí si doslova zakládá. Kim nechala vysílat svou svatbu v televizi, zatímco dodnes neexistují žádné fotografie ze svatby Beyoncé a Jay-Z. Poté co porodila dceru Blue Ivy utratili desítky tisíc dolarů kvůli soukromí.
 
 

Reklama