Awards

Nominace na VMA 2012

1. srpna 2012 v 14:32 | Lussi | BeyHive
Beyoncé získala 3 nominace na letošní udílení cen Video Music Awards, které se uskuteční 6.září 2012 ve Staples Center v Los Angeles. Zatím není jasné, zda se Beyoncé předávání zúčastní, ačkoliv minulý rok doslova ovládla tyto ceny, zprávou o svém těhotenství + fenomenální vystoupení pro připomenutí!

BEST FEMALE VIDEO

-Rihanna, "We Found Love"
-Katy Perry, "Part of Me"
-Beyoncé, "Love on Top" (HLASUJ!!!)
-Nicki Minaj, "Starships"
-Selena Gomez & The Scene, "Love You Like a Love Song"

Vote for Beyoncé in Celebrity Bikini Awards

13. července 2012 v 22:13 | Katie | BeyHive

Jelikož poslední dobou se o Beyoncé objevuje čím dál méně novinek a tudíž není co přidávat, tak vám zde přináším hlasování o "Nejlepší tělo v bikinách roku 2012", které zveřejnila stránka VH1, a v němž je nominovaná i Beyoncé. Dále jsou nominovány celebrity jako Nicki Minaj, Alicia Keys, Rihanna, Jamie Lynn Spears apod. :) Hlasování končí za pár dní a i přesto, že Beyoncé vede na plné čáře je třeba pro ní zahlasovat. ;)

VOTE HERE

Nominace na BET Awards a Teen Choice Awards

23. května 2012 v 7:45 | Lussi | BeyHive
Beyoncé získala několik nominací. Jinak odjíždím teď na dva tři dny do Prahy takže se akorát vrátím na prvním koncert Revel a přidám fotky a videa ;) mějte se

BET AWARDS

Best Female R&B Artist
Marsha Ambrosius
Beyoncé
Mary J. Blige
Melanie Fiona
Rihanna

Vítězství na Billboard Music Awards 2012

21. května 2012 v 14:14 | Lussi | BeyHive
Při včerejším předávání cen Billboard Music Awards si Beyoncé vysloužila cenu v kategorii Nejlepší R&B album. Předávání cen se bohužel nezúčastnila, jelikož trénuje na sérii čtyř koncertů v Revel's Ovation Hall, které odstartují již za 4 dny. Bey patří velká gratulace a pro připomenutí přináším fenomenální vystoupení s písní Run The World (Girls), které předvedla na loňském předávání cen Billboard, ze kterého si odnesla cenu Tisíciletí. Toto vystoupení se umístilo také v žebříčku 10-ti nejlepších vystoupení, které sestavil Billboard. Já osobně to vystoupení přímo miluju! <3

Nominace na MMVA 2012

17. května 2012 v 14:54 | Lussi | BeyHive

Beyoncé získala nominaci na MuchMusic Video Award kategorii Mezinárodní videoklip roku. Bohužel, konkurence je veliká:

"4" je jedním z nejlepších alb roku 2011

9. prosince 2011 v 14:31 | Lussi | Team Bee
Jelikož se blíží konec roku spousta časopisů a webů se chystá k vyhodnocení toho nejlepšího z hudební branže za rok 2011 a tak už má Beyoncé a album 4 na kontě několik kladných reakcí:

Beyoncé je nejstylovější těhotná celebrita: Podle průzkumu deníku Daily Mail, kteří se ptali lidí na nejstylovější těhotnou celebritu je právě Beyoncé ta, kterou by se nechali lidé nejvíce inspirovat.

Časopis Rolling Stones nazval album "4" jedním z nejlepších alb roku 2011: "Od neukázněné hip-hop ódy na lásku Countdown, k sladkému retrosoulu Love on top až k futuristickému beatu Run The World".

Časopis Rolling Stones nominoval Countdown nejlepším singlem roku: "Píseň o vítězné lásce a to vše v šílené omáčce: bicí kapela, odpočítávání zpívající sbor, trubky a podivný refrén Boof-Boof!"

NPR uvádí album "4" jako jedno z nejlepších alb roku 2011: "Žádné popové album tohoto roku nebylo tolik zábavné a sebevědomé jako toto".

MSN.co.uk vybralo album "4" jako jedno z nejoblíbenějších alb roku 2011: "Už při prvním poslechu jsme si byli jisti, že toto bude jedno z nejoblíbenějších alb tohoto roku. Zralejší zvuk, než ten na který jsme byli u Beyoncé zvyklí".
 
 

Reklama