Family & Friends

Jay-Z (manžel)

8. května 2012 v 8:55 | Lussi | BeyHive


Pravé jméno: Shawn Corey Carter
Datum narození: 04.12.1969
Místo narození: New York, USA
Povolání: Rapper, herec, podnikatel, návrhář
Beyoncé a Jay-Z tvoří pár od roku 2002 a vzali se během soukromého obřadu v New Yorku, 04.dubna 2008. 07.ledna 2012 se jim narodila dcera Blue Ivy Carter. Myslím, že tuto legendu není nutno představovat >> VÍCE ZDE.

Kelly Rowland (sestřenice)

8. května 2012 v 8:37 | Lussi | BeyHive

Celé jméno: Kelendria Trene Rowland
Datum narození: 11.02.1981
Místo narození: Atlanta, USA
Povolání: Zpěvačka, herečka
Když byla malá její rodina se přestěhovala do Houstonu, kde se seznámila s Beyoncé a její rodinou. Od svých 11-let žila u rodiny Knowles, poté co její matka Doris odjela za prací. Společně s Beyoncé začli zpívat a poté založili skupinu s názvem Destiny's Child. Kelly má nyní na svém kontě tři úspěšná alba. Více zde.

Daniel Julez Smith Jr. (synovec)

4. května 2012 v 21:35 | Lussi | BeyHive
Celé jméno: Daniel Julez Smith
Datum narození: 18.10.2004
Otec: Daniel Smith
Matka: Solange Knowles
Daniel je milovaný synovec Beyoncé, který doprovází nejen svou tetu ale také strejdu Jay-Z na nejrůznějších akcích. Společně s Beyoncé se objevil na významném ocenění Grammy v roce 2010 či na Billboard 2011, kde veřejně vyjádřil obdiv ke své tetě. Společně se také objevili v reklamách pro Nintendo nebo propagačních fotografiích House of Deréon a dalších photoshootech. Žije se svou mámou Solange v Brooklynu. Již od útlého věku miluje Hip-Hop. Jeho máma Solange pro něj napsala song "An Ode to Marvin"

Angela Beyince (sestřenice)

4. května 2012 v 21:30 | Lussi | BeyHive
Angela Jeanine Beyince se narodila 14.05.1982 mladšímu bratrovi Tiny Knowles, matky Beyoncé. Svou sestřenici Beyoncé nyní zaměstnává jako osobní asistentku. Angela je pro ní velmi důležitá, jelikož je to jeden z mála lidí, kterým naplno důvěřuje. Angela Beyince je také textařka, podílela se na tvorbě několika písní Destiny's Child jako "Free", "Girl", "T-Shirt" na Destiny Fulfilled: také na písních z alba Dangerously in love: "Check on it", "Naughty Girl", "Be with you", "Speechless". Pro album B'Day spolupracovala na "Upgrade U", "Get me bodied" a "Freakum Dresss".

Solange Knowles (sestra)

4. května 2012 v 21:25 | Lussi | BeyHive

Celé jméno: Solange Piaget Knowles
Datum narození: 24.června 1986
Místo narození: Houston, Texas, USA
Povolání: DJ, herečka, modelka, textařka, tanečnice

Solange Knowles je o pět let mladší sestrou Beyoncé, narodila se Tině a Matthew Knowles v Houstonu. Stejně jako Beyoncé projevovala Solange svůj zájem o zpět už od útlého věku. V pěti letech debutovala v zábavním parku, v devíti letech začala skládat své první texty a později začala studovat tanec a divadlo. Ve třinácti letech se vrhla na nahrávání písniček, ale její rodiče ji přemluvili, aby počkala. V patnácti nahradila nemocného tanečníka Destiny's Child a když si Kelly Rowland zlomila dva prsty na noze nahradila ji i jako zpěvačka na pár koncertech. Díky tomu ji zařídil její otec, který byl v tu dobu manažerem Destiny's Child, nahrávací smlouvu u Music World Entertainment. V roce 2003 vydala album Solo Star na kterém pracovala už od svých 14 let, album však přijmulo mnoho kritiky a Solange se tak vrhla na hereckou dráhu, objevila se v úspěšných filmech jako Bravo Girls: Všechno nebo nic či Rodinka na výletě. Poté přerušila kariéru, jelikož ve svých sedmnácti letech otěhotněla, brzy se konala svatba a 18.října 2004 porodila syna Daniel Julez Smith Jr., Solange vyjádřila politování nad tím, že otěhotněla v tak mladém věku, ale i tak je pro ní její syn největší neplánové požehnání. Během těhotenství napsala spoustu písniček pro její nové album a zároveň i songy pro album B'Day jako "Upgrade U" či "Get Me Bodied". V roce 2008 vydala své druhé sólové album Sol-Angel and The Haydley St. Dreams, které se umístilo na devátém místěm v prestižní hitparádě Billboard. Nyní pracuje na svém třetím album.

Co se týče Beyoncé a Solange, mají spolu opravdu nádherný vztah. Tráví spolu každou chvíli, podílí se na spousty projektech a Beyoncé je velmi hrdou tetou.

Matthew Knowles (otec)

4. května 2012 v 20:45 | Lussi | BeyHive

Datum narození: 09.01.1951
Místo narození: Gadsden, Alabama, USA
Povolání: Manažer Beyoncé a Solange
- Bývalý manažer Destiny's Child
- Od jara 2011 v důchodu
Matthew Knowles vystudoval Fisk Univerzitu v Nashville, Tennessee. V roce 2003 založil svou vlastní nahrávací společnost: Music World Entertainment. Společnost MWE je rozdělená Columbia Records a produkovala spoustu umělců jako je Beyoncé Knowles, Solange Knowles, Michelle Williams, Kelly Rowland, Sunshine Anderson, J.Xavier a další. Knowles začal v dalších letech rozdělovat MWE na další odvětví jako Music World Kids, Compadre Records, Spirit Rising atd...
Matthew Knowles byl ženytý za stylistku a návrhářku Tinu Knowles od roku 1980. Společně mají dvě dcery, mladší Solange Knowles a starší Beyoncé Knowles. 11.listopadu 2009 však Tina Knowles požádala o rozvod poté, co se provalil románek jejího manžela s herečkou Alexsandra Wright, která prohlásila, že čeká s Matthew dítě. Po narození syna Nixona si nechal Matthew Knowles udělat test otcovství, který vyšel pozitivně a byl nucen platit alimenty za svého syna. Tina Knowles nedokázala tento fakt přejít a po 32 letech se v prosinci 2011 rozvedli.

Tina Knowles (matka)

1. května 2012 v 20:19 | Lussi | BeyHive

Pravé jméno: Célestine Ann Knowles
Za svobodna: Célestine Ann Beyincé
Datum narození: 04.01.1954
Místo narození: Galveston, Texas, USA
Povolání: Stylistka, návrhářka

Tina Knowles je známá Americká návrhářka, která vlastní společně se svou dcerou Beyoncé módní značku House of Deréon a také je její stylistka. Na počátcích kariéry Destiny's Child měla omezené množství peněz za které musela navrhnout a ušít členkám Destiny's Child kostýmy a šaty ve kterých se objevovali na podiu a akcích. Díky módním kouskům upoutali pozornost veřejnosti. Tina má mladšího bratra a je teta Angela Beyincé, která pracuje jako asistentka Beyoncé. Tina Knowles do dnes vlastní své kadeřnictví v oblasti Houstonu v Texasu, nazvané "Headliners Hair Salon". V kadeřnictví si malá Beyoncé vysloužila pomáháním své kapesné. Knowles se objevila v reklamně na kampani "Got Milk?" společně s Beyoncé a otevřela si vlastní nákupní domací síť s názvem "Miss Tina". Na Myspace je uvedeno, že Deréon je podle její matky, která se jmenovala Agnéz Dereon Beyincé.

V roce 1980 se provdala za hudebního manažera Matthew Knowles, se kterým má dvě dcery - mladší Solange a starší Beyoncé. 11.listopadu 2009 požádala o rozvod poté, co se provalila aférka jejího muže s herečkou Alexsandra Wrigt, která prohlásila, že čeká s Matthew dítě. V roce 2009 porodila syna Maxe, jenž testy otcovství potvrdily, že Matthew Knowles je opravdu jeho otcem. Soud je po 32 letém manželství rozvedl na podzim roku 2011. Tina se stala v lednu dvounásobnou babičkou.

Blue Ivy Carter

29. dubna 2012 v 10:11 | Lussi | BeyHive

Blue Ivy Carter je první potomek Beyoncé a Jay-Z. Narodila se v sobotu 7.ledna 2012 v nemocnici Lenox Hill v New Yorku. Na svět přišla přirozenou cestou a vážila 7 liber (3,1 kg). Při jejím narození panovala přísná bezpečnostní pravidla, rodiče nechali na jejich patře přelepit bezpečnostní kamery lepící páskou a personál nesměl používat mobilní telefony, zamezili tak získání soukromých snímků jejich dcery. Blue Ivy chrání před blesky fotografů jak jen to jde, neexistují proto žádné fotky než tyto, které uveřejnili pro fanoušky na adrese HelloBlueIvyCarter.tumblr.com, nechtějí totiž jakkoliv vydělávat na své dceři. Na důkaz velké lásky hned po porodu Blue Ivy, zveřejnil Jay-Z song s názvem "Glory", kde si střihnul duet se svou dcerkou, nahrál si její pláč při porodu a Blue se tak stala historicky nejmladší interpretem v hitparádě Billboard. V písni také prozradil, že Beyoncé již předtím čekala dítě o které bohužel přišla, proto je pro ně Blue Ivy tak velkým požehnáním.
 
 

Reklama