Hiatus

11.04. - 15.04. Deutschland und Lana Del Rey

10. dubna 2013 v 12:30 | Lussi | BeyHive
Bohužel, pár dní před turné musím dát menší hiatus. Zítra ráno odjíždím s rodinou na dva dny do Německa, jelikož jedeme oslavit moje narozeniny do Tropical Islands, a cestou zpět mě vysadí v Praze, kde jdu s kamarádkou na vystoupení úžasné Lany Del Rey v rámci festivalu Electronic Beats, takže se domů vrátím až v neděli večer. Blog bude tedy aktivní od pondělí. Affiliates děkuji za pochopení!

08.02.13 - 17.02.13 Ostravačky in da Prague

8. února 2013 v 17:16 | Lussi | BeyHive
Konnichiwa! Tento článek píšu narychlo, totálně jsem na něj zapomněla. Za chvíli odjíždím se spoluadminkou Katie do Prahy, užít si jarní prázdniny u mamky, takže se chci omluvit, že nebudu týden obíhat Affiliates. K počítači se dostanu maximálně večer, možná přidám něco málo novinek, jelikož se Beyoncé má zúčastnit v neděli Grammy Awards, ale nic neslibuji. To samé platí i pro náš druhý blog o Kim Kardashian. Týden to určitě přežijete, takže všem, kteří budou mít taky prázdniny přeju, ať si je užijou a ostatním, ať se dobře vstává do školy :D

Sayonara, Lussi.

05.12. Hiatus na neurčito

5. prosince 2012 v 9:10 | Lussi | BeyHive
Zdravím tady Katie, bohužel vám musím oznámit, že adminka Lussi, je nyní v nemocnici a vůbec netuší, kdy jí pustí. Takže bych chtěla poprosit Affiliates o trpělivost, údajně by tam neměla být moc dlouho, jen pár dní. Já se starám o náš druhý blog Kim-Kardashian, takže bych dva blogy vůbec nestíhala. Děkuji, Katie.

15.10. - 02.11. Osobní důvody

15. října 2012 v 13:23 | Lussi | BeyHive

Zdravím, po společném uvážení jsme se s Katie rozhodli tento blog na cca dva týdny pozastavit. Myslím, že o nic nepříjdete, Beyoncé je teď ve studiu, takže moc novinek opravdu není. Jinak pokud se podíváte na to úžasné mimčo, které se narodilo tuto sobotu tak pochopíte, je to moje nádherná sestřička Verunka. Tudíž do konce týdne se budu o domácnost starat sama, a tak to musím skloubit se školou, a příští týden odjíždím do Prahy za mamkou, takže se vratím až v pátek 2.listopadu. Do té doby bude Katie pracovat na našem druhém blogu: Kim-Kardashian.blog.cz, takže kdo by chtěl spřátelit určitě napište :)


Jinak až přijedu budu muset se rozloučit s pár Affiliates, ale to vám dám vědět. Takže se uvidíme v listopadu! Lussi.

Hiatus + Nová prázdninová adminka!

29. června 2012 v 9:12 | Lussi | BeyHive
Zdravím , konečně jsme se dočkali posledního dne školy, ačkoliv já už mám prázdniny asi dva týdny . Doufám, že jste s vysvědčením spokojení, já tedy maximálně, jelikož jedna trojka na to, že jsem školu celý rok flákala , je pro mě výhra . Ale teď k článku, chci oznámit stávajícím Affiliates a návštěvníkům tohoto blogu, že celé prázdniny budu maximálně zaneprázdněna : 2 týdny v Praze u mamky, 2 týdny na táboře v Itálii, 3 týdny na brigádě v Německu a nakonec na týden do Bulharska, takže bohužel nebudu mít moc času na blog a nechtěla jsem ho pozastavit, takže jsem přemluvila mou nejlepší kamarádku Katie, se kterou jsem tento blog založila, a ta se bude celé dva měsíce o tento blog starat , takže bych jí tímto chtěla poděkovat a doufám, že vše bude klapat . Uvidíme se tedy na konci prázdnin a všem přeji, aby si užili léto podle svých představ , cause we like to party! Lussi

P.S.: Před pár dny jsem musela smazat několik Affiliates, celý seznam najdete zde.

Praha & Evanescence (13.06.12 - 21.06.12)

13. června 2012 v 17:21 | Lussi | BeyHive
Zdravím , bohužel teď nebudu několik dní na blogu, jelikož odjíždím do Prahy za mamkou a v neděli jdu s mou nejlepší kamarádkou na koncert nejúžasnější gothic-rockové skupiny Evanescence http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/heart-1.gif. Asi se vám to podle zaměření tohoto blogu nezdá, ale opravdu jsem velmi rockově a metalově založený člověk - až na pár kvalitních vyjímek. Domů přijedu ve čtvrtek odpoledne, takže bych novinky přidala nejpozději v pátek. Mějte se krásně a užívejte si poslední dny ve škole!
 
 

Reklama