Interview

Rozhovor pre austrálsku show "The Project"

27. června 2013 v 13:54 | Šimon | BeyHive
Objavilo sa interview s Beyoncé pre austrálsky show "The Project'". V tomto rozhovore Bey hovorí o
animovanom filme EPIC a o svojej dcérke Blue Ivy. Pozrite sa naň nižšie :)

Beyoncé o nové kampani pro H&M

20. dubna 2013 v 20:10 | Lussi | BeyHive

Jak už víte z tohoto článku, Beyoncé pro módní značku H&M nafotila shoot letní kolekce, kterou budeme moci najít v našich obchodech již od května. K této její nové kampani poskytla právě rozhovor pro časopis Elle.

ELLE: Řekněte nám o svých zkušenostech z focení kampaně pro H&M.
Beyoncé: Milovala jsem focení kampaně na Bahamách. Fotilo se na pláži ve městě Nassau a počasí bylo perfektní. Focení bylo plné živých barev a inspirováno kouzlem konce 70.let.

ELLE: Jaké to bylo pracovat s režisérem Jonasem Åkerlundem?
Beyoncé: Bylo to neuvěřitelné pracovat znovu s Jonasem. Skvěle jsme se bavili již při natáčení reklamy pro Mrs. Carter Show World Tour, takže na spolupráci s ním znova jsem se moc těšila. Má tak velkou představivost a já jsem ráda viděla, jak se jeho vize uskutečňují.

Chime For Change: Beyoncé Knowles-Carter

8. dubna 2013 v 19:25 | Lussi | BeyHive
Video natočené pro kampaň Chime For Change, v rámci níž vystoupí společně s dalšími interprety v Londýně. Beyoncé se ve videu rozpovídala o ženě, která jí v životě nejvíce inspirovala, její mámě Tině Knowles.

Women Wishes (L'Oreal 2013)

10. března 2013 v 18:59 | Lussi | BeyHive
Bylo zveřejněno video s Beyoncé, když natáčela reklamu pro L'Oreal, v rámci akce Women Wishes, která se vztahovala s pátečnímu dni MDŽ. Akce se konala na Twitteru - Beyoncé byla pro své názory a podporu jmenována 'velvyslankyní žen' (nutno zmínit kampaň na zrovnoprávnění ženských práv na celém světě, více v tomto článku).

Oprah's Next Chapter (17.02.2013)

19. února 2013 v 14:48 | Lussi | BeyHive

Part #2 #3 #4 #5 #6

Rozhovor s Oprah Winfrey byl vysílán den po premiéře dokumentu "Life Is But A Dream", o kterém tento rozhovor také je, ale mluví tam i o jiných věcech, celý jsem ho ještě neviděla, takže více říct nemůžu.

Beyoncé about her Super Bowl's Performance (03.02.13)

5. února 2013 v 9:03 | Lussi | BeyHive
Krátký rozhovor, který Beyoncé poskytla i hned po skončení svého vystoupení na Super Bowl, podělila se o své pocity a dojmy z celkového večera. Super Bowl včera sledovalo přes 108 milionů diváku, nejvíc samozřejmě v Americe a Beyoncé získala pozitivní kritiku, ačkoliv podle jejich slov nepřekonala Madonnu.

Super Bowl Pre Game Interview and Press Conference (01.02.13)

1. února 2013 v 11:12 | Lussi | BeyHive
Beyoncé se včera zúčastnila konference pro Super Bowl, ve které potvrdila, že neměla moc času na trénování s orchestrem a proto se na poslední chvíli rozhodla zpívat hymnu na playback. Navíc řekla, že byla velmi nervózní. Vše ale vynahradila tím, že přímo na konferenci zazpívala hymnu živě! V neděli by také mělo být oznámeno více informací o turné. Beyoncé také prozradila, že Blue Ivy bude v jejím dokumentárním filmu, ve kterém se objeví i několik zmíněk o jejím potratu: "Šla jsem do studia a napsala nejsmutnější píseň mého života. Jednalo se o první píseň, kterou jsem napsala pro mé album. Byla to ta nejlepší terapie, protože to byla nejsmutnější věc, kterou jsem kdy prošla". A cenná informace je ta, že její zubní kartáček je v její oblíbené modro-bílé barvě :D

beyonce_blog_cz003~3.jpg Beyonce_blog_cz022~7.jpg Beyonce_blog_cz023~8.jpg Beyonce_blog_cz036~3.jpg


Po konferenci proběhl rozhovor, ve kterém Beyoncé řekla, že její manžel je neuvěřitelný, a že miluje, když ráno vstane a vidí tvář její dcery, je to prý ta nejúžasnější věc a právě prožívá nejkrásnější období svého života. Dále mluvila o vystoupení na Super Bowlu, nepopřela ani nevyvrátila drby o tom, že by měla vystupovat s Destiny's Child. Řekla, že je velmi nervózní, ale i tak bude zpívat na živo, jelikož se pro zpěv narodila.

beyonce_blog_cz001~6.jpg beyonce_blog_cz003~4.jpg Beyonce_blog_cz018~15.jpg Beyonce_blog_cz019~11.jpg

CNN with Anderson Cooper

16. srpna 2012 v 19:52 | Lussi | BeyHive
Přináším první část rozhovoru pro televizi CNN s Andersonem Cooperem, kde Beyoncé celkově hovoří o natáčení videoklipu I Was Here, o tom jak je důležité nebýt lhostejný vůči svému okolí a vzájemně si pomáhat. Druhá část rozhovoru bude zveřejněna až 10.září!

BTW.: Nezapomeňte, že videoklip I Was Here bude mít premiéru již tuto neděli!

Harper's Bazaar 2011 [CZ]

15. května 2012 v 13:33 | Lussi | BeyHive

Bazaar: Jaká je nejlepší rada, kterou Vám dala vaše matka?
Beyoncé: Dává mi tolik rad, ale ta, kterou si pořád opakuji je, že krása mizí a proto je velmi důležité být krásný uvnitř. Je velkorysá ke každému koho potká a naučila mě a mou sestru, jak důležité je dávat.

Bazaar: Jste si velmi blízká s Vaší sestrou Solange. Jak jste se vyhnula sourozenecké rivalitě?
Beyoncé: Myslím, že je to proto, že jsem vždycky byla velká sestra. Jsem o pět let starší, než Solange a tak jsem vždy cítila potřebu milovat ji a chránit. Nikdy jsem v sobě neměla tu bojovnost s mou sestrou. Jsme velmi rozdílné v tom, co se nám líbí a jak děláme určité věci, ale ty rozdíly posilují naše přátelství. Láska, kterou k ní cítím je nepopsatelná.

Baazar: Co jste se naučila ze sledování Solange, když se stala matkou v tak mladém věku?
Beyoncé: Viděla jsem ji ve velmi odlišném světle. Najednou byla její síla ve středu toho, kdo je.Naučila jsem se trpělivosti a poctivosti při sledování jejího vztahu se synem. Přivedla nádhernou lidskou bytost do naší rodiny. Můj synovec je neuvěřitelné dítě. Je chytrý, vynalézavý a silný. Má všechny vlastnosti mé sestry.

Beyoncé: "Opravdu chci mít více dětí" (Met Ball 2012)

10. května 2012 v 22:35 | Lussi | BeyHive
Krátký rozhovor s Beyoncé z červeného koberce na akci Met Ball 2012, která se konala 7.května. Beyoncé potvrdila, že již nacvičuje v tělocvičně na svá vystoupení a že do budoucna plánuje mít více dětí.
 
 

Reklama