News

Goodwill

25. dubna 2013 v 23:08 | Lussi | BeyHive

Beyoncé se spojí s organizací Goodwill International Industries a podobnými charitami po celé Evropě, které mají společný cíl - vytváření programů, které pomáhají, aby lidé mohli zpět do práce.

Vše začalo již minulý týden v neděli a zúčastnit se lidé mohou tak, že přinesou oblečení, elektroniku a drobné domácí potřeby do prostorů dárcovských sbírek. Všichni účastníci, kteří přinesou dary do areálu obdrží slosovací lístek a mohou se zúčastnit soutěže, která se bude konat v průběhu přestávky. Vítězové dostanou speciální dárek od Beyoncé.

Jedná se o těchto 5 účastnících se trhů na místech:

Amsterdam (21. - 22. dubna) - na podporu Jutersdok
Paříž (24. - 25. dubna) - na podporu Emauzích Francie
Dublin (11. - 12. května) - na podporu Dublin Simon Community Center
Antverpy (14. - 15. května) na podporu Spullenhulp
Montpellier (20. května) na podporu Emauzích Francie

Pak v pátek, 28. června, Beyoncé přijede do Severní Ameriky, kde bude pobízet fanoušky k podpoře tím, ať taktéž darují oblečení, elektroniku a drobné domácí potřeby. Příjmy z prodeje těchto darů budou mít přímý prospěch místním lidem, kteří se snaží nalézt zaměstnání.

Můžete podpořit Goodwill a všechny podobné charitativní akce také na stránce www.charitybuzz.com/Beyonce. Zde můžete získat exkluzivní balíček vstupenek na každém trhu a jeho výtěžek bude věnován těmto neziskovým organizacím.

Grown Woman and Standing On The Sun!

25. dubna 2013 v 6:42 | Lussi | BeyHive
Beyonce_blog_cz003~4.JPG Beyonce_blog_cz001~76.jpg beyonce_blog~0.jpg beyonce_blohh.jpg

Jak jsem již zmiňovala Beyoncé na svém Pařížském koncertu opravdu předvedla nové songy z nového alba, jeden fanoušek nahrál vystoupení s písní Grown Woman, kterou již znáte z reklamy pro Pepsi - a upřímně jsem přesvědčena o tom, že tato píseň bude hit! Mimo jiné společnost zveřejnila několik screenu z reklamy, která bude obsahovat píseň Standing On The Sun. Společnost potrdila, že by píseň měla být představena 2.května. Je tedy jasné, že album příjde velmi brzy, ačkoliv jsem stále toho názoru, že pozměnení setlistu opravdu není fér vůči fanouškům, kteří navštívili starší koncerty!

Beyoncé ft. André 3000 - Back to black (ukázka)

24. dubna 2013 v 18:17 | Lussi | BeyHive
Beyoncé s rapperem André 3000 nazpívala cover písně Amy Winehouse - Back to black a nyní se již objevil úryvek z ní. Píseň byla nazpíváná pro nový film 'The Great Gatsby', který by měl být v našich kinech až příští měsíc. S tímto ovšem nesouhlasí otec Amy, Mitch Winehouse. Ten totiž po smrti dcery převzal veškeré autorské práva a teď chce aby Beyoncé zaplatila obrovskou částku za přezpívání tohoto songu.

Propagace Pepsi po celém světě

21. dubna 2013 v 19:36 | Lussi | BeyHive
Přináším vám zde fotky billboardů a obchodů po celém světě, kde byl zahájen prodej nápoje Pepsi. Dokonce i za nákup dvou dvoulitrových láhví Pepsi, můžou nakupující dostat sklenici s jedním ze čtyř vyobrazení Beyoncé. Bohužel, Pepsi se prodává pouze v zemích, kde se konají koncerty v rámci turné Mrs. Carter Show, tudíž u nás v České republice se prodeje nedočkáme.
Campaigns (11 photos)

Drake ft. James Fauntleroy - Girls Love Beyonce

16. dubna 2013 v 14:59 | Lussi | BeyHive
Drake představil song s názvem "Girls Love Beyonce", ve kterém zazní také kousek z písně Say My Name od Destiny's Child. Song je věnován samotné Beyoncé, ale také všem obdivovatelům její hudby a můžete si ho poslechnout na soundcloud.

MET Gala Chair/H&M Summer Collection

10. dubna 2013 v 11:34 | Lussi | BeyHive
Mám tu nekvalitní náhled do katalogu letní kolekce H&M, takže se určitě máme na co těšit. Beyoncé byla také jmenovaná MET Gala Chair, takže bude mít 6.května během MET galavečeru velmi důležitou roli. Měla by také otevírat výstavu "Punk: Chaos to Couture" za podpory časopisu Vogue a značky Givenchy, výstava by měla být otevřená pro veřejnost 9.května, Beyoncé tak bude během turné ještě odskakovat na různé další akce.

04.04.13 #BeyHereNow

3. dubna 2013 v 15:58 | Lussi | BeyHive
Dnes bylo zveřejněno toto video, které oznamuje, že se Beyhive mohou zítra na něco velkolepého těšit! Zajímavostí je, že zítra, tedy 4.dubna, je to přes 5 let od svatby s Jay-Z (vlastním jménem Shawn Carter), se kterým udržuje Beyoncé vztah již od roku 2003. Podle určitých spekulací se jedná o video k písní Be Here Now, jehož instrumentální verzi si můžete poslechnout zde, zatím je však jisté jenom jedno: Mrs. Carter vstupuje na scénu!

'I Been On' Remix

30. března 2013 v 12:56 | Lussi | BeyHive

Beyoncé stále napíná a místo originální verze zveřejnila hip-hopový remix 'I Been On' v podání Bun B, Z-Ro, Scarface, Willie D, Slim Thug a Lil Keke. Remix si můžete poslechnout kliknutím na horní obrázek. Mnoho fanoušků spekuluje, že se Beyoncé se svým novým albem vrátí k R'n'B, což by mě velmi potěšilo, jelikož mi příjde, že už je tu opravdu spoustu popových zpěvaček, až ta hudba někdy postrádá smysl, takže se nechme překvapit. Mimo jiné na Instagramu začíná pomalu zveřejňovat fotografie z příprav pro turné, které startuje již za 16 dní!

Chime For Change: The Sound Of Change Live Concert!

26. března 2013 v 21:25 | Lussi | BeyHive
Jak jsem již psala v tomto článku, Beyoncé je jedna z hlavních představitelek kampaně Chime For Change, která bojuje za zrovnoprávnění žen na celém světě. V rámci této kampaně vystoupí 1.června v Londýnském stadionu Twickenham. Koncert nese název "The Sound Of Change Live" a představí se na něm mimo jiné hvězdy jako Rita Ora, Timbaland, Florce + The Machine, Ellie Goulding, a další. Beyoncé se do Londýna přemístí i hned po koncertu ve Stockholmu, kde bude vystupovat v rámci světového turné 'Mrs. Carter Show'. Milióny lidí budou mít možnost shlédnout koncert během živého přenosu, a podpořit tak vzdělání, zdravotnictví a soudy pro dívky a ženy na celém světě. Beyoncé společně se značkou Gucci věnují veškeré peníze z koncertu charitě. Více informací zde.

Nový song a kampaň pro H&M již začátkem května!

21. března 2013 v 15:34 | Lussi | BeyHive
Ačkoliv v první jarní den u nás panuje stále chladnější počasí, módní značka H&M chtěla fanouškům v Evropě poslat alespoň trochu "sluníčka" a zveřejnila první fotografie ze shootu pro letní kolekci, která bude u nás dostupná od května tohoto roku. Photoshoot se fotil v únoru na Bahamách, jak jsem již informovala v tomto článku.

Kampaň je v médiích prezentována jako "Beyoncé as Mrs. Carter in H&M". Myšlenkou celé kampaně je ukázat, že žena může být smyslná, silná, koketní, legrační, citlivá a mít mateřské city. Přesně taková je totiž Beyoncé, která se na celé kampani podílela a přispěla tak svým stylem pro letní kolekci: "Vždycky jsem měla ráda H&M, která se zaměřuje na zábavnou módu za dostupnou cenu. Zamilovala jsem se do toho konceptu vyjádření různých emocí žen, které zastupují čtyři elementy - voda, oheň, země a vzduch. Natáčení se konalo na krásném tropickém ostrově, takže jsme měla pocit, že natáčím video, né reklamu", dodala zpěvačka k celému natáčení a focení photoshootu.

Fotografie fotil Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin, propagační video režíroval Jonas Åkerlund.

Zajímavou zprávou pro fanoušky je to, že již v květnu uslyšíme nový song s názvem "Standing On The Sun", který bude dostupný na stránkách hm.com!

Photoshoots (2 photos)
 
 

Reklama