Talk about her

Celebrity o Super Bowlu na Twitteru!

5. února 2013 v 15:12 | Lussi | BeyHive
Beyoncé získala spousty pozitivních ohlasů nejen u kritiků, ale také u řady celebrit. Vybrala jsem si pouze několik známých, jelikož o Super Bowlu psalo opravdu hodně celebrit a vypisovat všechny se mi fakt nechtělo :D

Beyonce_blog202828129.jpg Beyonce_blog202826129.jpg Beyonce_blog20289929.jpg Beyonce_blog202816529.jpg

Michelle Obama: Watching the #SuperBowl with my family and friends. @Beyonce was phenomenal! I am so proud of her! - mo

Jay-Z: Lights out!!! Any questions??

Kim Kardashian: OMG Beyonce killed it!!! And when Destiny's Child came out…that made my life! #Bootylicious

Justin Timberlake: Yes, B. Yes. Roasted that… #KINGBEY

Demi Lovato: Y'all can keep watching the game but I think it's safe to say Beyonce just won the Super Bowl.

Ashley Tisdale: #BEYONCE #SashaFierce #Amazing

Oprah Winfrey: PowerSurge #BEYONCEatSuperBowl

Oprah Winfrey: BEYONCE!!!!!!!!!!!!

Rita Ora o nadchazející éře Beyoncé

17. ledna 2013 v 8:25 | Lussi | BeyHive

V nedávném rozhovoru zpěvačka a dobrá kamarádka Beyoncé, Rita Ora, promluvila o její nové éře:
"Slyšela jsem nějaké songy z nového alba Beyoncé a každý z nich vás posadí na zadek, ona je zpět..."

Do vystoupení Beyoncé na Super Bowlu zbývá 17 dní, takže nový singl můžeme očekávat každým dnem!

Dakota Fanning, Nicole Richie, Justin Timberlake a další o Beyoncé

26. září 2012 v 20:46 | Lussi | BeyHive


Mladá herečka Dakota Fanning v rozhovoru pro Telegraphs přiznala, že by ráda byla Beyoncé: "Miluji sebe a svůj život, ale kdybych mohla být někým jiným během dvou sekund bych byla Beyoncé".

Na Twitteru měli možnost fanoušci Justina Timberlaka se ho zeptat na několik otázek Justin na otázku, zda někdy chtěl být Beyoncé odpověděl: "Copak to nechce každý?"

Také Sean Paul se rozpovídal o spolupráci na jejich singlu Baby Boy: "Celá koncepce videa byla založena na tom, že musím být ve vysněném světě, jak se zpívá v písni. Pro mě to nebyl problém, ale vyvinulo se to do opravdu bláznivého příběhu. Ona je velký umělec, tato píseň byla číslem jedna po 9 týdnů, což byl zvláštní čas pro mě a tanečníky".

Pozitivní ohlas ohledně módního stylu Beyoncé přidala také Nicole Richie: "Jsem fanoušek kohokoliv, kdo je tak statečný ve své stylizaci jako Beyoncé. Vždy mě potěší, když se dívám co má na sobě".

Trey Song byl v jednom rozhovoru požádán, aby řekl, kdo je podle něj nejkrásnější žena v hudebním průmyslu - samozřejmě, je jasné, čí jméno řekl. V dalším rozhovoru zase přiznal, že je jeho snem spolupracovat právě s ní: "Chtěl bych spolupracovat s Beyoncé. Myslím, že bychom mohli jít do každého směru. Je nejlepší na světě. Má nekonečno možností".

Azealia Banks o Beyoncé

15. září 2012 v 22:00 | Lussi | BeyHive

Počas dnů módy v New Yorku zpěvačka Azealia Banks poskytla rozhovor pro časopis Rolling Stone, ve kterém uvedla že je jejím idolem Beyoncé.
-----------------------------------------------------------------------------------
Koho jste obdivovala, když jste vyrůstala?
Aaliyah. A miluju Beyoncé, ona je královna všeho. Ona je nejvíce mimořádný umělec a hudebník. A to je jen můj skromný názor, ale myslím, že je lepší než všichni ostatní, kdo dnes dělál hudbu.

Jste jí stále fascinovaná?
Ano, také jsem se s ní potkala - a plakala jsem! Bylo to velmi trapné! Potkali jsme se v hale Metropolitního muzea. Seděla tam, relaxovala a jedla večeři. Uvědomila jsem si potom, že ji vlastně konečně vidím, a začala jsem plakat. Pak jsem viděla její výraz v tváři, něco jako "Holka, vzpamatuj se!". Musela jsem odejít, dát si facku, vrátit se a říct normálně ahoj. Kdybych se s ní zase setkala, plakala bych znova.

Možná jednoho dne budete kamarádky.
Nemyslím si, že.. Oh, teď o tom přemýšlím. Bylo by to šílené!

Rita Ora: "Beyoncé je mimozemšťan!"

18. července 2012 v 20:49 | Katie | BeyHive

Od té doby co Rita Ora podepsala smlouvu s nahrávacím studiem Roc Nation které vlastní Jay-Z, byla v kontaktu snad se všemi hvězdami. Bylo pro ní štěstím setkat se hlavně s jeho manželkou Beyoncé. "Destiny's Child byla moje kapela, vyrůstala jsem na ní. Málem jsem se udusila, když jsem jí potkala, byla krásnější než se zdá," přiznala Rita.

Mladá hvězda nemohla uvěřit že je Beyoncé člověk. Jak může být mezinárodní hvězdou na mateřské, dělat charitativní činnosti a být manželkou největší rapové hvězdy Jay-Zho? "Beyoncé říkám mimozemšťan. Jak může udělat tolik věcí najednou? Nemůže být přeci člověkem!".

V rozhovoru se i Rita zmínila o prvním setkání s Jay-Zim. "Přiletěla jsem přímo z Londýna letadlem a bylo mi trapně jelikož jsem byla celá zmoknutá," prozradila Rita. S Beyoncé jsou nyní velmi dobré kamarádky a Rita bere Jay-Zho dokonce jako svého bratra. :)

Rita Ora: "Můj dárek pro Blue Ivy"

8. července 2012 v 18:41 | Lussi | BeyHive
Rita Ora, která se v poslední době hodně spřátelila s Beyoncé, v nedávném rozhovoru pro Wireless prozradila, že její dceři Blue Ivy darovala náhrdelník s jejím jménem. Také dodala, že je Blue velice roztomilá.

Michelle Obama: "K smrti ji miluji"

23. června 2012 v 13:14 | Lussi | BeyHive
Michelle Obama byla hostem v Good Morning America, kde také mluvila o koncertě Beyoncé v Revel's Ovation Hall a jejich kampani Let's Move. V rozhovoru také řekla, že Beyoncé k smrti miluje.

Cheryl Cole chce spolupracovat s Beyoncé

23. června 2012 v 13:09 | Lussi | BeyHive
Zpěvačka Cheryl Cole nedávno řekla, že by ráda spolupracovala s Beyoncé, ale její hlas prý není tak dobrý jako má Beyoncé. Touží po slupráci s bývalou členkou Destiny's Child, ale je si vědoma vlastních hlasových omezení.

"Udělala bych to pro sebe. Já bych možná rapovala, a ona by mohla zpívat. Nemohla jsem si toho nepovšimnout".

Beyoncé inspirovala Alexandra Burke v nošení podpatků

23. června 2012 v 13:03 | Lussi | BeyHive
Alexandra Burke trénovala nošení podpatků od svých 14-ti let. Přiznává, že je posedlá nošení bot s opravdu vysokými podpatky a dokonce je nosí, když je na pódiu, protože jí dodávají více hvězdného vzhledu.

Řekla: "Trénovala jsem nošení podpatků od 14-ti let a moje sestra jednou řekla: Pokud chceš být opravdu superstar jako Beyoncé, pak budeš muset být schopna tančit v podpatcích. Když si dávám podpatky a jdu na jeviště, zcela vše to ve mě mění a já se dostávám do toho být... šelma, a je to opravdu kvůli podpatkům. Nemohla bych být na jevišti bez podpatků".

Pozn.: Beyoncé pomohla Alexandře v úspěchu, poté co si s ní zazpívala písničku Listen v X-Factoru v roce 2008.

Nicki Minaj a Michelle Obama obdivují Beyoncé

27. května 2012 v 15:25 | Lussi | BeyHive
Vztah mezi Michelle Obama a Beyoncé se pohybuje na přátelské úrovni. Beyoncé často na jejich požádání navštívila Bílý dům a společně se podíleli na projektu Let's Move! Michelle Obama v rozhovoru pro magazín People na otázku, kterou celebritou by chtěla být odpověděla: "Jednoznačně Beyoncé".

Taktéž Nicki Minaj v nedávném rozhovoru při natáčení reklamy pro Pepsi řekla, že Beyoncé je její největší inspirace.
 
 

Reklama