Talk Show

Good Morning America (04.05.13)

11. května 2013 v 22:22 | Katie | BeyHive
Beyoncé byla před několika dny hostem v show Good Morning America, kde prozradila něco o její roli v nadcházejícím animovaném filmu Epic:
Byla jsem poctěna, když mě požádali, abych dělala tuto roli, v té době jsem byla vlastně ještě těhotná. Víte, myslela jsem si v té době, že až porodím, moje dcera pochopí, že je to můj hlas a bude to neuvěřitelné. Je to krásná role a má takovou hloubku. Je to tak emotivní a doslova jsem ... plakala jsem, když jsem nahrála ten hlas a byla to první věc, co jsem udělala po porodu. Je tam scéna, kdy jsem sebrala lusk a doslova mi při tom padaly slzy. Bylo to, jako bych si představovala, když jsem ji viděla poprvé. Bylo to opravdu emocionální, perfektní první práce pro mě.

Taktéž tam zazněla otázka i ohledně jejího výletu s manželem na Kubu a Beyoncé to shrnula slovy:
Byl to takový krásný výlet. Setkala jsem se s několika neuvěřitelnými dětmi. Navštívila neuvěřitelné podnikatele. A bylo to opravdu, opravdu vzdělávající pro mě. Naučila jsem se toho tolik od spousty lidí tam a také o jejich zemi. Bylo to vlastně docela šokující.

Beyoncé také ukázala, že i když cítí, že je na vrcholu své kariéry, tak se přesto stále těší z malých věcí, jako jsou přátelé, rodina a tak dále. A když došlo na otázku, zda by chtěla další dítě odpověděla: "Myslím, že moje dcera by potřebovala nějakou společnost." Zmínila i, že mateřství je pro ni ta nejdůležitější práce.

"Jsem velice ochranářská," řekla. "Já se chci jen ujistit, že Blue může mít zdravý, bezpečný a normální život...v koutku duše, je to moje priorita. A život je zcela jiný teď. Takže jsem - Cítím se opravdu, ale opravdu jen šťastná, že mohu stále dělat to, co miluji, a nyní to vše má mnohem větší význam. A to, být její matkou. "


 
 

Reklama